1. 1.
    Kasım ayının 4’ünde yapılacak olan sınavdır. Bu sınava girecek ben dahil tüm yazarlara başarılar diliyorum umarım hakettiğiniz statüye ulaşırsınız.

*
    *

Biraz Genel kültür eksiğim var 2 civarı süremiz kaldı, umarım yetiştirebilirim, siz ne alemdesiniz değerli yazarlar?
    ... kara hakan
  2. 2.
    Girecek olan arkadaşlara başarılar dilediğim sınav.
    2 -1 ... koca gotlu ogretim uyesi
  3. 3.
    hademe olmak için matematik çözeceklerin sınavıdır. evet.
    2 -5 ... oytunkaran
  4. 4.
    bende dahılım bu gruba. kadrolar yetmeyecek yıne. hem nıye 2 yılda bır şunun mantıgını bulan?
    1 ... tambiliriniz
  5. 5.
    inşallah istediğiniz olur dediğim sınav.
    3 Ekim'de de orta öğretim kpss var.
    1 ... rosadolujoee
  6. 6.
    Çalışmaya 20 dakikacık uludağ sözlük molası verdiğim sınavdır.
    Umarım 20 dk’yı aşmaz. Swh*.
    -1 ... kara hakan
  7. 7.
    1.350.000 kpss girecek kişi sayısıymış.

1350000x60=81,000,000 tl. temiz kazanç.

ilk atamalarda kadro açılmaz ya da iki elin parmağını geçmez, ilk atamalar ücretsiz.

sonraki atamalar da biraz kadro gösterip, 50 liradan tercih hakkı verirsen ve en az 100.000 kişi tercih yaparsa, 5 milyon da öyle kazanırsın.

86 milyon kafadan cepte.

devletin milleti nasıl soyduğunun kanıtı.
    3 -1 ... get rekt
  8. 8.
    Yaklaşık bir buçuk milyon kişinin gireceği sınav.

2016' da da aşağı yukarı aynı katılım olmuştu. O yıl ki soruları lisans kpssye göre çok daha zordu. Açtıkları kadro ise her zaman lisanstan çok daha az.

Hazırlananlara başarılar.
    Çok umut bağlamayın.
    2 -1 ... kara erik habbesi
  9. 9.
    bugün itibariyle sayarsak tam 54 gün sonra yapılacak olan sınavdır. artık son umudum olan bu sınav için, her ne kadar lisans kpss soruları ağırlıklı çözse de, coğrafyadan engin eraydın hocamı, tarihten ise ramazan yetgin hocamı her kahvaltıdan sonra açıp dinliyor notlar alıyorum. tabii bunun daha vatandaşlığı, türkçesi ve o lanet matematiği de var. dostlarım ve arkadaşlarım; al şu puanı, ol memur garanti maaşını tıkır tıkır al kimseye aldırmadan krallar gibi yaşarsın diyor. söylemesi kolay geliyor. ama kolay veya zorluk benim elimde galiba. biraz da şansımın. gelecek kaygısı o kadar önüme koyuluyor ki, bir an için tüm bunları başarıp alın ulan işte dediğinizi başardım diye bir hırs içimi kaplıyor. sanki olacak gibi. ama olacak gibi olanın olması için o çaba içimde bekliyor. bir kıvılcım lazım işte. hayırlısı.
    12 ... en asaletli duygularin adami