bugün

ben din adamıyım/dindarım yalan söyleyemem diyen müezzini yalanlarına ortak edemedikleri için çıldırdılar efenim.

#direnmüezzin

müezzini bi de fbı sorgulasın

--spoiler--

akp heyeti tarafından sorgulandı.

camide içki içtiler mi diye soruldu.
müezzin "görmedim" dedi.

müftülük tarafından sorgulandı.
müezzin "görmedim" dedi.

MHP heyeti tarafından sorgulandı.
müezzin "görmedim" dedi.

polis tarafından sorgulandı.
müezzin "görmedim" dedi.

dünn... diyanet işleri bakanlığı tarafından sorgulandı.
müezzin "görmedim" dedi.

islam konferansı örgütü tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

Avrupa birliği parlamentosu tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

birleşmiş milletler genel sekreterliği tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

OECD tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

ınterpol tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

nato tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

opec tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

Şanghay beşlisi tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

eurovisyon tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

ımf tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

dünya sağlık örgütü tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

nasa tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

unicef tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

UEFA tarafından sorgulanan müezzin, görmedim dedi.

çünkü, anlamıyorlar bi türlü...

içmek-içmemek değildir mesele.

helal süt emdin mi?

sen ondan haber ver...

--spoiler--

http://www.ilk-kursun.com/haber/150782
eee sayın özdil, müezzin ya da imam o mekanda o an için yoksa o rezaleti elbette göremez, çekilmiş görüntü kayıtları var caminin içerisinde, ayakkabı ile camiye girilmiş mi ? girilmiş, içki içilmiş mi ? evet içilmiş, öpüşülmüş mü ? evet öpüşülmüş, olayı gayet medeni bir biçimde ele alacak olursak, o panik korku havasını bünyeden dağıtmak için bir iki yudum içilmiş, yine o panik ile ayakkabıları çıkarmaya fırsat bulunamamış ve camiye dalınmış olabilir, sonunda tüm bu panik havasını dağıtmak içinde sevgiliden masum bir öpücük alınmış olabilir. ne de olsa dinimiz hoşgörü dini değil mi ?
bazı frekans ı bozuk malların anlayamacağı bi yazıdır.

edit: dedik ya kardeşim frekansı bozuklar anlayaz diye.
hala içki iç günaha gir vs. ne zırvalıyorsun.

milletin günah çetelesini tutmaya meraklı koyunların da anlayamayacağı bi yazı diyelim de tam olsun.
(bkz: enter)
her zamanki gibi saçmalıklardan ibarettir. sen git izmir'de alkollü içkiler tüketip, günahlarına günah katmaya devam et laikçi kardeş. o değil de bu herifi okuyup da, "vay be ne iyi yazmış" diyen gerizekalılarla da dolu bu ülke. dipnot olsun canlarım.
herşeyi anladık, tamam, korku ve panikle kapısı kırılarak camiye girildi ve bir ibadethane üçgün boyunca işgal edildi.

pencerelerinde tencere tava çalan ablalar-abiler vardı, sığınsaydınız onların evine, neden cami?

yılmaz abi'm açsaydı mütevazi evini "direnişçilere-devrimcilere", neden cami?
(camide içki içtiler mi diye soruldu + müftülük tarafından sorgulandı + MHP heyeti tarafından sorgulandı + polis tarafından sorgulandı) x müezzin "görmedim" dedi

(islam konferansı örgütü + Avrupa birliği parlamentosu + birleşmiş milletler genel sekreterliği + OECD + ınterpol + nato + opec + Şanghay beşlisi + eurovisyon + ımf + dünya sağlık örgütü + nasa + unicef + uefa) x tarafından sorgulanan müezzin görmedim dedi.

çünkü, anlamıyorlar bi türlü...

içmek-içmemek değildir mesele.

helal süt emdin mi?

sen ondan haber ver...

şeklinde formüle edilebilecek yazı. hatta ilk iki paragrafı müezzin görmedim dedi parantezine de alabilirsiniz.