1. 1.
  insanım diyenin içini parçalar. Sokaklarda dolaşmasından rahatsız olan güruha soruyorum. Bu mu hakettiği muamele bu hayvanların? Bir çit çevirip içine bir yığın hayvan doldurmakla olmuyor arkadaşım! Milyon milyon paraların içinde yüzüp insanlık namına ufakcık bir şey yapmamanız koyuyor bana. Bu hayvanlar hala insan gördüğünde bi umut mutlu oluyor ama insan(!)ların bunlara gördüğü revaya bi bakın.

  04 04 2018 ipsala hayvan barınağı rezaleti

  04 04 2018 ipsala hayvan barınağı rezaleti

  04 04 2018 ipsala hayvan barınağı rezaleti

  04 04 2018 ipsala hayvan barınağı rezaleti

  04 04 2018 ipsala hayvan barınağı rezaleti
  42 -9 ... dj battaniye
 2. 2.
  Amlı-götlü başlıklardan olmadığı için yeterli ilgiyi alamıyor ama durum çok ciddi arkadaşlar. Bu hayvanlar ölüme terk edilmiş resmen. Belediye gerekli alakayı göstermiyor ve malesef insanlar çok ilgisiz. Onlara gereken değeri gösterebilecek bir kurumla diyalog kurmamız gerekiyor ama görüyorum ki sizin çok mühim işleriniz var. Ayrıca yukarıdaki gavat, senin insanlığını sikerim yaptığın şey trollük değil şerefsizlik.
  15 -3 ... dj battaniye
 3. 3.
  olmayan rezalettir. Bunlar aşırı hızlı şekilde ürüyorlar ve saldırganlar. Yüzde 90 ı kontrol de edilemiyor. Belediyeler özel ekip oluşturmalı ve gördüğünü oracıkta uyutmalıdır. Çok değil sadece birkaç yıl içinde sokaklarda çocuklarımızı tek bırakmaktan korkar hale gelecez aq.

  Edit: yuh lan bu kadar çok hayvan sever varsa neden bu kadar çok hayvan var sokakta aq. Anca edebiyat yapın siz.
  7 -25 ... dandanakandadamdandamaakanadam
 4. 4.
  Ne bekliyordunuz ki?
  Aynı türde olan, ağzı ile konuşan, aynı yemeği paylaşan insanların birbirine yaptıklarını unutuyorsunuz galiba? Kendi içinde bile bu kadar rezalete sebep olan insan evladı, sesini çıkartamayan, gariban hayvanlara neler yapmaz ki?

  Gulaglar, toplama kampları, sürgünler. Kısa bir özet. Bunlar da hayvanların Auschwitz'i.
  10 ... odysseus
 5. 5.
  Edirne'deyken neredeyse her iki üç ayda bir uğrardım. Bundan iki yıl önce falan ziyaretlerimin ilk zamanları yine aynı ilgisizlik aynı bok devam ediyordu. Bakıcılar şopar ne bekliyorsunuz ki? Keşan yerel medyasından: http://www.medyakesan.com...i-tepki-cekti-h14443.html

  Belediyesi ayrı sıkıntılı zaten ipsala'nın. Hatta tüm edirne'nin. Enez belediyesi de geçen yıl sokak köpeklerine barınak sağlamayarak beş köpeğin bir arazi sahibi tarafından vurularak öldürülmesine zemin hazırlamıştı.
  9 ... birseruvenindahasonunageldik
 6. 6.
  Yukarıda kalması gereken başlık.
  4 -1 ... dj battaniye
 7. 7.
  her sabah evimin dükanımın önünde kı kedi köpek bokunu temizlemekten bıktım.

  yazın gecen sene boka basmış ayakkabımı çöpe atmak zorunda kalmıştım.

  edit: tabi ne sebeple olursa olsun herhangi bir canlıya zarar verilmesinede kesinlikle karşıyım.
  2 -11 ... excellent
 8. 8.
  Ayakkabısı boka batmışmış bak bakk. O hayvanlar bunun bedelini bu şekilde ödüyor. Ben insanlık diyorum adam ayakkabı diyor! için boklanmış haberin var mı?
  8 ... dj battaniye
 9. 8.
  Bu nasıl vicdansızlıktır ya yok mu bu hayvanlarla bir ilgilenen, bir belediye için çok mu zor iki üç hayvanın bakımını sağlamak. Yazıklar olsun.
  3 -1 ... keyfinizinkahyasi
 10. 9.
  Burada bu konu üzerine trollük (gerçek olduğunu düşünemiyorum) yapanlar bu dünyada nasıl rahat ederler bilemiyorum.
  5 -1 ... golgebeyi