bugün

ben de yakıyorum .
ben yaktım gençler pika abiniz dumanlanıyor.
bir sigara da sen yak başlığına gitmeyin arkadaşlar, bizi bölmeye çalışıyorlar. bizim başlık daha büyük daha güçlü. biz döveriz onları.
bugün de yapar mıyız beyler bayanlar?
2 3 dakika geç katıldığım zirvedir. Kendimi balkona atmamak için zor tuttuğum sonunda da kaybettiğim sigara zirvesidir. Çok iyi oldu çokta güzel oldu tşk.
hepinizle gurur duyuyorum beyler hep beraber ciğerlerimizi biraz daha siktik. sonraki zirvelerde görüşmek dileğiyle.
sigaramı yakıp katılacağım; hatta katıldığım zirve. zirveye filitresiz sigarayla eşlik ediyorum mealesef. aç bıraktılar karanfil parasını yedik hikayesini es geçecerken. öldürmek değimi ruhumda dem vururken üstelik közü kül tablasına bırakarak zirveden ayrılıyorum; milletyus. sözlükte sallama sınırınız olsun ama direksiyon hakimiyetini kaybetmeyin derkenee. burdan kamil abiye selamlar yolluyorum.
görsel
an itibari ile baslamis zirvedir.vatana millete hayirli olsundur.
görsel
I'm in
bir dakikaya girdik an itibariyle. beyler yaktığınızı kanıtlayan fotolar atın.
hemen sarıyorum hedesidir. gökyüzünü duman bürüsün. cuara yakmayan sözlükten sürülsün.
son iki dakika lan, yakmayan ibnedir.
yürü be reis, valla kılları alıp ufaklığı kontrol altına alsan ben de o paylaşımda bi sıkıntı görmezdim. ama gördüm. maalesef gördüm...
görsel
al bunu da al.
görsel

alın amk gözünüz doysun.
görsel
arkadaşlar gelmeniz için illa bu mu lazım yani. bu mudur hepsi, nerede sigara kardeşliği amk.
adam uğraşmış, ben katılıyorum zirvesidir.

yalnız daha çok var ben en az 3 sigara daha yakarım..