1. 1.
  gün itibari ile mesai ve ikramiye için canla başla çalışmalarından dolayı meydana gelen doğa olayıdır.

  muhtemelen sabahın ilk ışıkları ile cep telefonlarına mesaj geldi "yılın ilk gününde meydana gelen terör olayında 40 tane yılbaşı eylencesi yapan insan öfkeli bir genç tarafından öldürüldü. sizin göreviniz jim tabi kabul ederseniz bu olayı da arsızca aklamaktır. ve elbette sözlük ortamlarında ipini koparmış dana gibi sizden olmayan herkeşin yazdıklarını güzelce eksileyip saçma sapan yazarak kaos yaratmaktır. şüphesiz ki ikramiyeniz de yüklü olacaktır" şeklindedir.

  yani saat 7 de geldim sözlüğe o saatten bu saate kadar 3 defa kalktım dışarı çıktım geldim ama bu arsızlar hala buralarda dur durak bilmeden görevlerini icra ediyorlar. ikramiye yüklü olmalı ki insanlıklarını bile sözlüğün girişinde portmantoya asıp öyle giriyorlar..
  23 -7 ... mel mel bakan gibson
 2. 2.
  Başlamışlardır.

  Fazla mesai fazla makarna.
  9 -3 ... fettanmey
 3. 3.
  #reina tagındaki bütün tweet atanlara terörü destekliyorsun, türkiye üzerine oynana oyunlar bunlar, islama yıkmaya çalışıyorlar gibisinden şeyler yazarak mağdur manipülasyonu yapmaya çalışıyorlar sabahtan beri. inanmayın oyuna gelmeyin. liveleak'ta videolar mevcut izleyin görün. kanınız donacak. 2 tane saldırgan söz konusu ve en az 100 el ateş ediyorlar.
  2 ... komutan logar kapagi