bugün

--spoiler--
araba mı alıyorsun amk derler.
--spoiler--

tanım : sevdiğini araba olarak görenlerin olasılıksızlığı. bu zihniyetle en fazla ikinci el murat 131 bulurlar o ayrı.
ha, bu arada. başlığı gördüm eksiledim. yemin ediyorum entryi okumadım.

edit : entryim acıtmış olmalı ki başlık başıma kalmış.
doğuştan bacakları sakat olmalı bu yüzden.
bu mantıkla kız bulmak da zordur.
ilk öğretim okullarının önünde bekleyerek bulunabilir. büyütülür ve evlenilir.
0 km kızda nedir ya galireden araba alıyosun bire öküz diye sorulası erkektir.
sıfır km erkek bulmak ne kadar zor olursa, sıfır km kız bulmakta zor olur. neticede onlarla ilişkiye girenlerde erkeklerdir. bir insan 0 km değilse 0 km arıyorsa ancak kendini kandırıyordur. netice zinaysa her iki tarafa da zinadır.
ismail yk dan sevgilerle.
bas gaza aşkım bas gaza, kim tutar seni bas gaza...
(bkz: kız oto pazarlama) bu ne amına koyim ?

Edit:kızlar otomobil değildirler o yüzden bu tanım uygunsuzdur .
Kader kısmet işi olan bir olaydır. Yalnız bu beklenti içinde olan insanların bir çoğununda bulduğu deliğe girmesi ayrı bir eleştiri noktası. Sakın tutup da bana erkeğin durumu farklı demeyin. ikisi de aynı halt.
"kendin 0 km erkek misin de dengini arıyorsun?" sorusunu akıllara getirendir.
bulunsa da kezban diyip geçilecektir.
insanın sevdiğini bu şekilde itham etmesi yeterince çirkindir, bunun yüzünden terketmek ise acizlikten başka bişey değildir. sevdiğin kişinin geçmişini bu kadar önemsiyosa zaten kişi...*
0 kmymiş, araba mı lan bu! mal mı?! sizin bakış açınıza sıçayım bem.
insan bahsettiğiniz kişiler, insan! ama belli ki siz değilsiniz.

tanımı da yapalım silik olmasın: kadınların araba ya da başka bir mal olmamasından ötürü mümkün olmayan durum. *
doktordan kazasız olsun birdee tam olsun bu ne arkadaş herkes birbirine kullanılacak mal gözüyle bakıyor (bkz: nerde o eski insanlar).
özellikle ABS-ESP standartlarına uyan bir kız çok zor. neden mi ?
ABS (Antiblock Brake System) kızlar otomatikmen susmadıkları için erkekler tarafından ağızlarına kilitlemek gerekir. örnek:melek subaşı
ESP (Elektronik Stabilite Programı) kızlar sabır çizgisinden çıkıyor.

yukardaki özelliklerinde çok azı vardır.
0 km kız deyimi kızkardeşi olan ve yeni nesil olmayan! arkadaşlar için geçerlidir. burada da görüldüğü gibi yeni nesil, motor rektefiye girmişmi diye bakıyor sadece
maalesef doğru önermedir. ancak iyi yanı da vardır: ilişkiler hakkında bilgili kız bulmak.
açıkçası kızın niyeti varsa 0 km de alsan, hadi sana iyi uykular o zaman.
biraz kullanılınca sağı solu elinde kalmıyor oyüzden sanıldığı kadar kötü bir durum değildir. *
kızın cinsel özelliklerini seven bel altını seven bir zihniyet. ayrıca (bkz: araba mı lan bu)
mümkündür. 0 km kız bulamazsan düşük kilometreli kadın bulursun ellaaam.
yeni nesilde iyice bi zor olan durum.
ancak 0 km beyinli bir kişinin varacağı sonuç.
igrenclesmenin imkansiz olmadigini gosteren soylemdir.
birde dizel olursa tadından yenmez.