bugün

Aşağı yukarı aynı fiyata alınabilecek iki otomobil modelinin kıyaslaması.

Öncelikle bu modellerin kullanıcı kitlesi genellikle orta yaş ve üzeri bir kitledir. Evlidirler en az bir çocukları vardır. Bedenen ve ruhen durulmuşlardır. Tabiri caizse basınca geri yapıştıran koltuk olmasa da olur.

Duster 0km olarak alındığında 2. El olarak satılmak istendiğinde gözle görülür bir değer kaybına uğrayacaktır. Ancak x3 ise 2. Elinden para bile kazandırabilir.

Aşağı yukarı aynı oranda yakıt tüketirler.

Duster garantili olabilir ancak muhtemelen pek çok arıza kullanıcı hatası olduğu gerekçesiyle garanti kapsamı dışında değerlendirilecektir. X3 ise kolay kolay arıza çıkarmaz.

Duster'ın kornası cam açma düğmesi çok saçma sapan yerdedir. X3'te ise ne işe yaradığı öğrenmesi Zaman alan bir sürü düğme vardır.

Bilemiyorum çelişkideyim sözlük.
Onuncu nesillerin gururu olmalısın.

Edit: x3'ün alacağı versus.
2007 model jaguar x type.
Görselleri için;
görsel

görsel
O paraya volvo c70 cabrio.
Kullanılan araç özellikle de erkekler için bir statü göstergesi. Konuya prestij açısından bakarsak kişi şuna karar vermeli sıfır olsa da dacia duster a binmek mi prestijli yoksa modelden ve üretim yılından bağımsız bir bmv kullanıcısı olmak mı.

Bana kalırsa arac satın alacaksanız güvenlik en önemli durum. Volvo gibi tank alın demiyorum sadece ucuz işçilik her zaman sorun olur diyorum.
1495 Cc'lik Duster'in yıllık vergisi 1000 lira 1995 Cc'lik x3'ün ise 440 lira.
hiç düşünmeden bmw x3 tercih edilmelidir. sizin yerinize uzun uzun düşündüm. dacia'nın en iyi modelinede binsen yine kalite ve o logo herşeyi mahvedecektir. ancak bmw olsun her türlü kaliteniz belli olur. hem kalite hem prestij hemde güvenlik açısından her türlü bmw.
duster in ic izolasyonu berbattir. ayrica yoldaki her cukuru direksiyonda hissedersiniz. eger faal kullaniliyorsa 4-5 ayda bi sigorta almaniz gerekebilir. yalniz su var, kaportalari sasirtici derecede saglam. ayrica yanlis hatirlamiyorsam fabrika cikisli lpg secenegi de var. yedek parca tofas kadar olmasa da, evet boldur.
dacia her şekilde pişmanlıktır

10 yaş üstü BMW almak hatadır.
güncel Önemli Başlıklar