bugün

ulan harbiden vardır bu kancıklardan tövbe tövbe ramazan ramazan. bu not kafalılar ha bire çalışırlar; gece gündüz, kıyı da köşe de, otobüste tenefüste ama sorsan bi bok bilmez, not istersin burun kıvırır. aslı nasıl geçti sınav? ühüüyyüüü çok kötü geçti. e sen çalışıyordun. -klasik yalan gelir- hepsi birbirine girdi! hay allahım ramazan ramazan..sokacaksın bunların hepsini birbirine.
ortaokuldayken, öğretmenler "peki sen büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diye sorduklarında, bu tip kızlar "ben arkadaşlarım gibi bilgisayar mühendisi, doktor olmak istemiyoooroom, ben balerin olmak istiyoroooom" veya benzeri cevaplar verirler.
(bkz: ben bunu yaşadım)
kafasına en kalın ders kitabını vurmanın sevap getireceği kız modelidir kanımca... *
(bkz: 93 alıp 100 alamadığı için ağlayan kız)
(bkz: 100 alıcam diye sevinip 0 alan erkek)
finale alınmaması caiz olan tipleme..
yalancıdır bunlar asıl amaçları sizi sınavının kötü geçtiğine inandırıp sonradan hava atmaktır. hatta şu tip cümleler kurar bu tip kızlar:

-aayhhh vallahi nasıl aldım bu notu ben de bilmiyorum.
-bir yanlışlık olmalı benim kağıdım bomboştu.
-düşük not almana çok üzüldüm keşke benim notumdan sana verebilsem.(ilkokul-ortaokulda karşılaşılır)
takiye yapan kız modelidir. Böylece "niye bana kopya vermedin" tarzı yaklaşımlara kendini otomatikman kapatmış olacaktır.
gözünü hırs bürümüş, altın vuruşla stres almış, "kaygı başarıyı artırır" ibaresinin "şekil 1-a" gibi klişe bir şekilde ifade edilen biçimi.

(bkz: Allah korusun)
kendileri dövülesi insan yavrularıdır. onlardan uzak durulması ve bu tür lafların duyulmaması tek çaredir. çünkü bu durum hep vardı,şu an da var, ve hep olacak.
adı betül bizim sınıfta bundan bir tane var! Hayretlerim şaşıyor yahu kız herkesin 50'nin altında aldığı sınavdan 90 almayı başarıyor!!!!
sınav öncesi:
-ben hiç çalışmadım ya hiçbir şey de bilmiyorum napıcam şimdi(bu arada gözler sabahlamaktan morarmıştır)
sınav sonrası:
-uff hepsini salladım kesin kalcam bu sefer ühü ühü
ve bu arkadaş sınıfın en yüksek notunu almakla kalmaz ortalamasını3.98gibi birşey getirmeyi başarır.
aslında zekilikle uzaktan yakından alakası olmayan sırf 24 saat ezber yapması nedeniyle iyi not alabilen böyle yaparak da kendini salak durumuna düşürebilmeyi gayet güzel başaran zekası kıt ama inek olan öldürülesi kız modeli
(bkz: 0 alacağım diye ağlayıp 95 alan erkek)*
(bkz: gıcık insan)
ne yaptığını bilmeyen kızlardır.
O dangalak kiz 95 alicağından emindir zaten. Ordaki amaç artisliktir. Ya da gerçekten derse o kadar inanmıştırki 95 alıcağına üzülüyordur.
(bkz: inek öğrenci)
hoca:kızım 85 aldın
kız:hadi ya ahahahaha. super. * iyi de nası olur?
hoca: tebrikler
kız: itirazım var hocam ben ztn iki soru yapmadım en fazla 80 alabilirim. *
kimsenin cekemedigi kizlardir, yaptiklari da ayiptir. zaten delikanli olsalar yapmazlar, ayrica delikanli kizlar molped kullanir.
(bkz: erkeksen 95 alacağım diye sevinip sıfır al)
(bkz: milli eğitim açıkladı yok böyle bir kız)*
(bkz: sinavdan kesin 100 alacağım deyip 03 almak)
(bkz: hiç çalışmadım deyip sinavdan 100 almak)
sonra da neden 100 almadım diye ağlayan kız modeline dönüştüğü görülmüştür...
sadisttir.karşıdaki "geçtim seniiii" havalarına girerken aniden dumura uğrar.poz yapıp,milletin duygularıyla oynar bu kız.
(bkz: 95 alacagim diye icten icten sevinip got olan mal tipi)