1. 1.
  genellikle her okulda olan ve de düşük not alan ya da yuksek not alan faketmez her turlu ogrencının hatta hocanın bile kıl oldugu kızdır.
  61 -3 ... jakuzi
 2. 2.
  (bkz: sifir alacagim deyip sifir alan delikanli)
  122 -7 ... peyderpey
 3. 3.
  evet bunlardan vardır. hani efsaneler dolaşır ya 99 aldı ağladı falan diye gerçekten de efsane falan değildir bunlar vardır. bunların nedeni kasti olarak çevresindekilere artizlik yapmak olduğundan pek kaale alınmamalarıdır. 95 aldıysa ey mal 95 aldı diyip uzaklaşılabilir.
  15 -1 ... alcoholica
 4. 4.
  ağzına not defteri sokulası kızdır.
  43 -2 ... the kene
 5. 5.
  sıfır ile yüz arasında ince bir çizgi olduğunu sanan kız mahlukatıdır.
  16 -2 ... dermatolog
 6. 6.
  (bkz: kız kardesin inek olması)
  4 ... squicy
 7. 7.
  hayır bir de, "0" bekledikleri için ağlarlarken onları teselli eden sensindir fakat bir de bakmıssın ki hanımefendi 95 almış! sen ise hiçbir şey alamamıssındır. işte asıl sorun da burda başlar ve sorun; seni kimin teselli edeceğidir!?!
  59 -1 ... brksbc
 8. 8.
  (bkz: üniversite) de dahi var olan tiplerdir çok kötü geçti derler sonra en yüksek notu alırlar kişiliklerinin oturmadığının en güzel göstergesidir.

  (bkz: kişiliksiz insanlar)
  6 -2 ... compassrose
 9. 9.
  her sınıfta vardır bunlardan. sınıfın demirbaş listesinde isimleri yazmaktadır. başları demir gibidir zaten , sosyal içerikli konuları pek anlamazlar. o demir kafaya soksan soksan endoplazmik retikulum'un üzerindeki ribozomlarla kankalığını , hücre çekirdeğinin yenmeyen cinsten bir çekirdek oldugunu , hücre duvarının çin seddi'nden daha kısa oldugunu ve hücre bölünmesinin bölücü güçlerle hiçbir ilgisi olmadığını sokabilirsin.

  bu kişiler sınav öncesi başka , sınav sonrası başka boktur. ağlamak vazgeçilmezlerindendir. yanınıza gelir , ağlam sıklam olur , ''yetiştiremediiiiiiiim'' ''ben napacam??'' ''kesin kaldım'' lar uçuşturur gökyüzünde. siz ne bok olduğu bilirsiniz bu hoyrat demirbaşın. sadece ''hı hı'' der geçersiniz. sonra bu antenbeyin , sınavdan çıkar. ağlamalar sürmektedir. her şey çok kötüdür. zaten kalacaktır, o ağlamasın da kimler ağlasındır... birkaç gün geçer, sınav sonuçları açıklanır. hiçbir şey olmamış gibi aldığı 95'e hayret eder. evet evet! hayret eder. her zaman hayret eder. hayret etmezse , linç edileceğini bilir de ondan eder. küçük şeylerden mutlu olmasını bilir bu anten. kendi kendine yalan söyler . öyle ki bu yalana kendisi bile inanmamıştır zaten. ama sonucu öğrenince sevinir işte , kendisini tatmin eder. onun hayatı hep böyle devam eder...

  (bkz: tıp fakultesinde montofon kızlar)
  (bkz: bir de bana sor) *
  15 -1 ... aby
 10. 10.
  kadınlar ile kısıtlanması saçmalık olan durumun öznesi(loop). dünyanın her tarafında var bunlardan. differential equations dersinin finaller başlamadan önceki son dersinde yanımdaki jew'ın hiç çalışmadığını, sınavın çok kötü geçeceğini söylediğini hatırlarım. profesor sorusu olan var mı dediğinde de çantasından iki ansiklopedi kalınlığında içerisindeki bütün soruları çözülmüş bir kitap çıkartıp iki detay sorup gittiğini. sınavdan sonra da kötü geçti demiştir. tıpkı bir dönem önce strength of materials sınavından sonra dediği ve 90 aldığı gibi..
  3 ... roy mustang