görsel
Yabancı bir haber ajansı (kısa):
Associated Press (AP)
Çapulculuğu söz konusu olunca, bön moslomonom diye sözlükte boş boş zırvalayıp,
An itibariyle Allah’ın “sizi öldüren kafirlere karşı kendinizi savunun” ayetini eleştirme cüretinde bulunan, küfr işleyen bir adet çapulcu.
Bu az zekalı da kafayı benle bozdu. Lan olum okuduğunu anlamıyorsan türkçe bilen birini bul o sana anlatsın sabrı yeterse. Ayet başka şey, tarihi yaşanmışlığın tespitini o kapsamda yorumlamak başka şey. Bu saatten sonra çoluk çocuğa bir de muhakeme tekniği mi öğreteceğiz…kaybol.
Az delikanlı ol lan. Münafıklığı bırak da biz de adam inanmıyor, açık açık söylüyor der, saygı duyarız. Münafıklara ise saygımız yok. Delikanlı ol.

görsel
Ee yani az zekalı kardeş? O türkler de mi kafirdi yani? Ayeti kelimeye lafımız yok ama işin bir de o boyutu var o konuda gram kelime konuşmuyorsunuz ona vurgu yapmışım işte nedir sorun? Sen ülkücü değil miydin? Ülkücü adam türklerin öldürülmesine 2 kelime edemez mi?

Edit: şununla daha fazla diyaloğa girip kalitemi düşürmemek için burada editliyorum; burada ayeti eleştirmek yok-haşa-. Sadece konu türklere yapılan bahsettiğim kırım olunca gayet sus pus olunması. Bide ülkücüyüm diye geziyor bu. Demek ki 9 ışık desek 9 tane el feneri alıp getirdim abi diyecek. Ayrıca delikanlılığın da zekatı olsa elimi öper benden alırsın berlin mültecisi rahat ol sen o dediğin lafta olmuyor ama.
Sadece Bu ayeti değil, bütün ayetleri savunuyoruz ve sus pus olma gibi durum da yok. Elhamdülillah müslümanız ve her daim tekbirimizi getiriyoruz, sen takma kafana.
Saçma sapan tiplere kendini ifade etmeye çalışan kardeşimiz.
Ya arkadaş, bırak havlayan havlasın. Sen ne her havlayan ite "hoşt!" diyorsun ki?!?
Neyini savunuyosun kerhaneci, türklerin katledilişini mi???
Sen açık açık söyle ben "türk düşmanı bi arabım" de bizde ona göre ehliyetini verelim
--spoiler--
ee yani az zekalı kardeş? o türkler de mi kafirdi yani? ayeti kelimeye lafımız yok ama işin bir de o boyutu var o konuda gram kelime konuşmuyorsunuz ona vurgu yapmışım işte nedir sorun? sen ülkücü değil miydin? ülkücü adam türklerin öldürülmesine 2 kelime edemez mi?
--spoiler--

reis o yavşak, biatçı ülkücülerden. sen dibine kadar haklısın da o yavşakta eşşek derisinden yüz var. arapların yediği nanelere laf edemez çünkü islamcı deyyusun teki. içten içe araplara hayranlık besliyor. nickaltında anırdığına göre canını iyi yakmışsın demektir. zekasını ve seviyesini her daim göstermeye bayılır bu asker kaçağı korkak, klavye alamancısı.
Sözlük kafirlerinin,
“Müslümanlığına” şahitlik getirdikleri bir münafık.
gülermisin, ağlarmısın.

Delikanlı ol koçum. “kafirler sizi öldürürse, siz de onları öldürüp kendinizi savunun” ayeti senin nerene battı? Söyle de, biz o yaranı kaşırız.

“tarihi yaşanmışmışmışmışmışlık”.

buna götümle gülerim. Burda dersimiz tarih mi? Kuran-ı Kerim’de Türkleri öldürün mü denilmiş? Türk kelimesi geçmiyor bile. Kuran-I kerimin indiği 40 sene de, Türkler henüz o coğrafyaya ayak basmamıştı bile.

Çok ilgi duyuyorsan;
Türkleri konu alan bir hadis-i şerif var ama:
“istanbul mutlaka fethedilecektir. Onu fetheden komutan ne güzel komutan, o ordu ne güzel ordudur.” - hz. Muhammed s.a.V.

Kuyruk acın burdan mı geliyor? Atina aha orada, gidin kardeşlerinizle bi güzel ağlayın istanbul’un arkasından o zaman.

Sen konuyu çarpıtma da, Allah’ın kelamı olan hangi söz seni dürtüyor, sen onu açıkla. Hadi bakayım.
Lan olum sana az zekalı diyordum da o da fazlaymış. Sende direkt hiç yok…öncelikle ayeti kelimeyle ilgili konuşurken ağzını topla, öyle battı mattı diye konuşma bu bir.

ikincisi; ben ayette türklerden bahsedilmiş türkleri öldürün denilmiş demedim. Arapların müslüman olmayan türklere yaptığı katliam için kelime etmiyor bu ayeti savunanlar demişim ama ona ısrarla cevap vermeyip laf çeviriyorsun bu iki…

Türk katliamına gram konuşamadığın için de ülkücülüğünün yalandan ibaret olduğunu cümle aleme gösterdin teşekkürler bu da üç…

Hadi selametle şimdi yan sanayi ülkücü orjinal alamancı seni.
sıkı konuşur.
yorulmadan birbirinize böyle destan yazmanıza şaşırıyorum neyi paylaşamıyorsunuz bilmiyorum.

olmuşla ölmüşe çare yok derler. tarihte bir olmuştur yaşanan iyilikleri veya kötülükleri geri getiremezsiniz ayrıca herkes dilediği gibi takılsın sadece saygı duyun, doğrular hep 1 tanedir hiçbir zaman değişmez.

kimsede burada yazılanlarla dinden çıkmaz veya girmez.
--spoiler--
ben ayette türklerden bahsedilmiş türkleri öldürün denilmiş demedim
--spoiler--

O ayeti söz konu alan başlıkta, o entryi kim girdi? Eben mi?

Gidip kendin bir başlık açsaydın o zaman. Kuran-ı kerim’in ayetinin savunulduğu bir entrye gönderme olarak “hadi bunu da savunun o zaman” diyen de mi ebendi?
ingiliz emperyalizminin sinema simasını kendisine nick edinmiş şahıs. Fazla söze gerek yok.
Kaliteli ve olgun bir insan.