1. ?.
  ne büyük bir hatadır genelleme bilmezler. bu yazıda bile genelleme var ve bu bile yanlış ama bir yanlışı ve en kibar tabiriyle ezikliği ve aptallığı gösteren bir yanlış.
  kotun altına bot giyen sosyalisttir. sevgilisine çukulata alan dombilidir. şunu yapan budur. bunu yapan şudur. sanane arkadaşım sanane.
  elbette ki varılmak istenen nokta bellidir. popüler ve altı diğer yazarların başlıklarıyla dolacak mis gibi bir entry hayal eder bu ezikçikler. günlerce tespit üstüne tespit yaparlar. ama yaptıkları tespitlerin elle tutulur bir yanı yoktur. bir bakarsınız eski yazdıklarına, sözlüğe girdikleri en ufak yararlı bir entry yoktur ki google da şenlenelim.
  bir düşünse belki onun da bildiği tek bir şey vardır. ilgi alanı vardır fakat nedir amaç. ilgi görmek ve ego tatmini. gerçek hayatta akbilini elinden alsan gıkını çıkarmaz bir de üstüne para verir. biterse doldurursun diye. buraların hakimi gibi atar da tutar.
  eğlenceli bile değil ki yazdıkları okuyup gülelim eğlenelim. baştan sona zırva.
  herşeyi bilen adamlar olur bunlar yaşlanınca. her konuda konuşup hiçbir konuda bilgisi olmayan zavallılar. sözüm meclisten dışarı. tespitlere devam entryler aksın dursun. karman eksilerde gezer, gezerse gezsin. önemli olan o zavallı egonun tatmini. devam et.
  eksiliyor muyum. hayır. değmiyor bile çünkü.
  3 ... meydanbenim
 2. 1.
  Bu aralar sözlükte pek bi meşhur olan durum.
  2 ... high hopes
 3. 2.
  Bunu yapan şudur başlıkları da çok fenadır. Hemen herkesi özenti yapan entrylerdir;

  'Sabahları işe giderken takım elbise giyen hayvan oğlu hayvan taklitçi.'
  'Sabahları işe arabasıyla giden patron özentisi onun bunun çocuğu!'

  şeklinde ki entrylerdir, sahiplerine akıl fikir diliyoruz.
  ... warmth of winter
 4. 3.
  türkiye cumhuriyeti'nin kurucusu ve önderi mustafa kemal atatürk'tür. *
  ... cahil profesor