1. 1.
  Üç profesör, bir doçent ve bir uzmanın hazırladığı Şule Çetin'in adli tıp raporunda çıkan sonuca göre, "Ölüm sebebi Tıbben Bilinemiyor" muş. Bilmeyenler için söyliyeyim. Şule Çetin 23 yaşında üniversite öğrencisi. Eski patronu Çağatay AKSU tarafından tecavüze uğrayıp 20nci kattan aşağı atılıyor. Bizim üç profesör bir doçent ve bir uzmandan oluşan gerizekalı adli tıpçılarımız ölüm nedenini tıbben bilemiyorlar. (küfür etmeyeceğim) Ya da boşver. Sizin okuduğunuz tıbbı sikiyim şerefsizler. Parası olanın keyfi birilerine tecavüz edip ve öldürüp aklandığı, adli tıp denilen kurumların, kulaklarını gözlerini kapattığı, her şeyin üzerini örttüğü, katil ve sapıkların aklandığı, varlıklı olanın her türlü sapkınlığı yapmaya hakkı olduğu bir ülkeye döndür. Yakında özel mezbahalar kurup, insanları oralara asıp, parasını verene dilediğini yapma hakkı da tanıyacağız. Az kaldı, bu adiliğin, hukuksuzluğun ve şerefsizliğin bir sonraki leveli budur. insanların ucuz hayatları var bu ülkede. Kendi canınıza güvenmeyin. Kendisini en değerli sananın bile ederi bir kaç bin liradır bu ülkede. Satılık olmayan hayat, üzeri örtünmeyececek suç yok bu ülkede.

  Edit. Ismi Şule çet imiş, başlıkta yanlışlık yaptım. Moderatörlerden düzeltmelerini rica edeceğim.
  35 -8 ... n dakota
 2. 2.
  gece yarıları lüks gökdelenlerde patronu ile ne araması gibi bilinmeyen neden.

  adli tıp hekimlerinin bırak bilgisini onlar işini yaparken 1 dakika yanlarında dursa şizofren olacak dengesizler adamlara şer atmasın burda.
  10 -28 ... alevi olmak isteyen cocuk
 3. 3.
  salak salak yorumlar yapmayın amına koyayım.

  ölüm sebebi bilinmiyor değil. tecavüze uğradığı yahut kendi mi atladı/itildi mi bilinmiyor raporda.

  19 mu 20 mi kaçıncı kattan düşmüş.

  raporda özetle diyor ki parçalarını topladık. cinayet soruşturmasına delil bir şey çıkmıyor.

  ulan ne desin adamlar?
  hiçbir yerde görmediniz mi şüpheden sanık yararlanır diye bir kavram, bir ilke.
  adamlar birini içeri tıktırmak için görmediğini, bilemediğini mi yazsın.

  meraklısına özelden çeşitli intihar görüntüleri atabilirim. 20. kattan düşen bir insan neye benzer kafanızda otursun diye.

  herkes işini yapsın. memlekette herkes başkasının işini eleştirir, başkasına küfreder.
  her işin bir ilmi vardır. ilme aynı derecede vakıf olmayan kişinin kimseyi suçlamak haddi değildir.
  10 -6 ... raduyev
 4. 4.
  adli tıpın yetersiz kalmasından şunu çıkarabiliriz kusursuz cinayet. hiç kimse yanında biri varken spontone intihar etmez.
  intihar, belirli bir birikimin neticesinde tasarlayarak yapılan bir eylemdir.
  9 -6 ... kutsal cezmi
 5. 5.
  demek ki neymiş seni öldürebilecek heriflerin yanına gecenin köründe kız başına gitmemek gerekirmiş

  ulan şu erkek halimle beni ailem dışında en yakın arkadaşım dahi gece yarısı bi yere çağırsa tereddüt ederim, hayat memat meselesi değilse sabah ola hayrola der uyurum.

  gene de allah rahmet eylesin.
  10 -14 ... alevi olmak isteyen cocuk
 6. 6.
  Umrumda olmayan ölüm nedenidir, gelip burda başlık açacak kadar önemli mi gördünüz.
  5 -8 ... o rus bu rus
 7. 7.
  Ne denir ki yine gencecik bir kız. Yine katilleri serbest. Ve arkasından "kız başına gece yarısı orada ne yapıyordu?" gibi ahmakça cümlelerle arkasından konuşan, ne vicdan ne karakter de ne de minicik bir zeka sahibi olmayan acınası insanlar. Kadının değeri yok bu ülkede. Ne tecavüzün ne şiddetin ne de katledilmelerinin sonu yok. Binlerce ruh hastası pislikle yaşayan (tabii ki sansliysa) kadınlara üzülüyorum sadece.
  6 -7 ... kotlin
 8. 8.
  Kiz dupeduz olduruldu. Yargilanma sureci o kadar yavas isliyor ki. Savciyi (kadin) delil karartmak ve seyir yavaslatmaktan gorevden aldilar. Kac para aldiysa artik. Bu ulke de oaran varsa cok rahat insan bile oldurebiliyorsun. Kizin telefonundaki mesajlasmalar, guvenkikten cikarken adanlarin konusmalari orta da. Vay efendim parcalara otopsi yapilamiyormus. Bunun yarin bir gun sizin veya ailenizden birinin basina gelmeyecegi ne malum...
  8 -2 ... ruut altmis alti
 9. 9.
  cinayeti hafifleten sebepler var imiş gibi görünse de olay o kadar basit değil. burada sanki rıza varmış gibi görünse de kimse tecavüze uğramayı, neticesinde intiharı seçmez yok yere. ne yani gece 3 te birinin evine giden herkes tecavüzü ve ölümü hakeder demeye mi getiriyorsunuz? aldatılma veya kandırılma sayesinde zorla ırza geçme ve neticesinde intihara sebebiyet verme suçu sadece gece yarısından sonra ve sanığa ait bir mekanda olduğu için mi hafifletici bir sebep olabiliyor? neticeyi neden değerlendirmeye almıyor sadece buna zemin hazırlayan sebeplere yoğunlaşıyorsunuz? ortada planlı bir suç var. bir kasıt var. en azından cinayete sebebiyet verme var. bu suçu örtbas edemez. ilaveten şayet direkt cinayet var olsa (camdan aşağı atma) peki sorarım size bunu nasıl ispat edebileceksiniz? bak sözüm ona adli raporlar şuan sanığın lehine görünmekte. ölen öldüğüyle kaldı. evet belki maktül sanığa inanmak ve güvenmekle hayatının hatasını yaptı. ama bu suçu aklamaz. hukuken bir takım bilgi belge bulgu delil kanıt rapor ve değerlendirmeler sanığın lehine, maktulün aleyhine olsa dahi.

  Cem gariboğlu-münevver karabulut olayını hatırlayın. En sonunda astı kendini cem. Hukuk adaleti yansıtmadığında elbet er yada geç ilahi adalet devreye girer.
  6 -2 ... gazeloglu
 10. 10.
  kiz bunlarin bir barinda mi restaurantinda mi ne calisiyor. alacagi para var. diyorlar ki mekan kapaninca gel. kiz gidiyor once yrmek yiyelim diyorlar kiz tamam diyor. yemek yiyorlar gel ofise (rezidans) kasa da para var diyorlar oraya gidiyorlar sonra. bence tamamen planli.

  Sunu da yazayim tekrar. Olurda trollemek isteyen yavsak varsa baksin ogrensin kizin caresizligini.
  10 -2 ... ruut altmis alti