bugün

evet akp genel başkanının açıklması, enflasyon düşeceği tarihe yine revize geldi arkadaşlar yayalım lütfen. *

https://www.cumhuriyet.co...-yine-tarih-verdi-1946684
(bkz: haa tamam o zaman)
Artık tarihte belli oldu. Başkanımız bu denli net bir açıklama yapıyorsa hiç süphesiz önümüzdeki sene enflasyondan eser kalmayacaktır..

Önümüzdeki süreçte şu birkaç ay boyunca yapmamız gereken basit.. enflasyona uyum sağlamak.. ayaklarımızı pikemize göre uzatacağız.. ithal muz değil yerli muz yiyeceğiz.. ritter sport değil pötibört yiyeceğiz.. sonrada hayat pahalı ekonomi kötü diye şikayet etmeyeceğiz.. marketlerde indirim kovalayacağız… selpak değil tenno marka tuvalet kağıdına arkamızı sileceğiz.. işi bilene iş çok. Sıkıntı yok..
ben sahsen ikna oldum.
Neyi farklı yapıyorsunuz da değişecek?

Freni patlamış kamyon gibi gidiyoruz, frenin patlak olduğunu dahi kabul etmiyorsunuz.
yalancıyı öpmüyorlar lafını akla düşürmüştür.

o değilde adamlar ortaya bir yalan atıyor ama attıkları yalan içerisinde bile çelişiyorlar. ilk başta ışıltılı gözlü nebati bakan çıktı aralıktan sonra enflasyon kalmayacak dedi. halk sosyal medya üzerinden tepki gösterince reisleri bizzat çıkıp ağustos sonuna çekti enflasyonun anasını belleme işini. şimdi reyisleri tekrar çıkıp şubat marta atıyor. ulan topluca bir yalan söylüyorsanız en azından kendi içerinizde tutarlı olun diyecem ama bunların seçmenleri her şeyi çiğnemeden yuttukları için adamlarda içlerinden "amaaaan salla gitsin nasıl olsa ayakta uyuyorlar" diyorlardır.
(bkz: tabii efendim)
%130dan %93 e düşecek aha diyecekler düşüyo.

isterse düşürmesinler seçim geliyor.
oh be, rahatladım...
Bana yetkiyi verin enflasyonla faizle nasıl uğraşılır göreceksiniz dedi.gorduk mu gördük.ustalik , büyük ustalik dedi , sonuç ortada.inanmayin artık sevgili akpliler .biraz mantıklı düşünün.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.