1. 1.
  doların 1 lira olması haricinde insanları tayyipçi yapan şeylerdir. 1 doların 1 lira olması herkesin istediğidir ama ayrıca farklı şeylerde isterler mesela ben ; yerli bilgisayar parçaları , ekran kartı , işlemci gibi. malum 3-4 yıl önce en kral ekran kartı 1,5 , 2 milyar iken şimdi 10 milyar.
  3 -1 ... mumbarsever01
 2. 2.
  "dolar 1 lira olsun tayyipçi olurum" diyen adamın kafasına sokmak lazım.

  şu an iktidara kim gelirse gelsin, isterse atatürk gelsin bu ülke kısa vadede uzay çağını yaşamayacak. şunu bi kavrayamadı gerizekalılar.

  amına kodumun salakları siz kimsiniz ki size siyasi arenada söz hakkı versinler size hak tanısınlar? mesele erdoğan falan değil amına koyim bi anlayamadınız.
  1 -4 ... sorenstein
 3. 3.
  70'lik viski 40 lira olsun
  kalıcı rabia dövmesi yaptırmazsam adam değilim.
  ... dundar kilic
 4. 4.
  cebime sülalemi kurtaracak para koyup irlanda'ya oturma izni ayarlarsa olurum. en tayyipçi olurum hem de.
  -1 ... caranthir
 5. 5.
  --spoiler--
  şu an iktidara kim gelirse gelsin, isterse atatürk gelsin bu ülke uzay çağını yaşamayacak. şunu bi kavrayamadı gerizekalılar.
  --spoiler--

  dedi ve eşek sikmeye gitti.

  t: üretim kapasitemiz daha fazla arttırılıp işsizlik düzeyi en aza indirilirse destekleyebilirim. ha bazıları gibi "götünün gılıyık" diye bağırmam orası ayrı.
  8 -1 ... ragnaros
 6. 6.
  (bkz: #40046538) aksini nasıl iddia ediyosun la dalyarak? söylesen hadi? dinliyoruz seni?

  salak herif ne sanıyosun oyun mu bu işler erdoğan doğru tuşlara basmayınca biz kaybediyoruz he? aptal herif ya.
  1 -1 ... sorenstein
 7. 7.
  (bkz: #40046547) böyle göt göt şeyler yazınca entel falan mı olunuyor ben anlamıyorum cidden. bu tarz insanların türklüğünden şüphe ediyorum. olsa olsa kürdistanda eşek sikme hayalleri ile uyuyan birisi kafamda canlanıyor böylelerini görünce.
  6 -1 ... ragnaros
 8. 8.
  avrupa ile vizeler kalkarsa.
  ... hugo barrett
 9. 9.
  Sırf onu desteklemiyor da hain fetöcü ajan (ki bunda onun destekçilerinin de etkisi var) demeselerdi destekçi olmasam da kendisini bir miktar severdim.
  ... komutan amina logar
 10. 10.
  (bkz: #40046574)

  türklüğümden şüphe mi ediyorsun? neden? nasıl 'has' türkçü olunuyor? atatürk gelse trump önümüzde secde eder len, tanrı türkü korusun len, en üstün ırk biziz len deyince mi has türkçü olunuyor?

  türkçülük nedir ki amına koyim 80 milyonluk ülke göt kadar israile kafa tutamıyor. tutsana hadi türksün, en üstün sensin? tutamıyorsun değil mi? neden? çünkü teknolojin yok ekonomin yok gücün yok hiç bi sikimin yok! erdoğan gidince 2 yıl içinde süper güç olacağımızı mı sanıyorsun erdoğan gidince doların 1 lira olacağını mı sanıyorsun?

  amk uludağ sözlükte entry giren adam erdoğanı eleştiriyor. adamın yanından geçsen taşşakların titrer.

  edit: erdoğan harika bir liderdir demiyorum fakat ülkenin şu batak halini tamamiyle erdoğana biçen adam net cahildir, kültürsüz, bilgisizdir.

  başta kemal kılıçdaroğlu da olsa, erdoğan da olsa, muharrem ince de olsa bu günler sike sike yaşanacaktı zaten!
  1 -1 ... sorenstein