1. 1.
  doların 1 lira olması haricinde insanları tayyipçi yapan şeylerdir. 1 doların 1 lira olması herkesin istediğidir ama ayrıca farklı şeylerde isterler mesela ben ; yerli bilgisayar parçaları , ekran kartı , işlemci gibi. malum 3-4 yıl önce en kral ekran kartı 1,5 , 2 milyar iken şimdi 10 milyar.
  3 -1 ... mumbarsever01
 2. 2.
  "dolar 1 lira olsun tayyipçi olurum" diyen adamın kafasına sokmak lazım.

  şu an iktidara kim gelirse gelsin, isterse atatürk gelsin bu ülke kısa vadede uzay çağını yaşamayacak. şunu bi kavrayamadı gerizekalılar.

  amına kodumun salakları siz kimsiniz ki size siyasi arenada söz hakkı versinler size hak tanısınlar? mesele erdoğan falan değil amına koyim bi anlayamadınız.
  1 -4 ... bituhafadam
 3. 3.
  70'lik viski 40 lira olsun
  kalıcı rabia dövmesi yaptırmazsam adam değilim.
  ... dundar kilic
 4. 4.
  cebime sülalemi kurtaracak para koyup irlanda'ya oturma izni ayarlarsa olurum. en tayyipçi olurum hem de.
  -1 ... caranthir
 5. 5.
  (bkz: #40046538) aksini nasıl iddia ediyosun la dalyarak? söylesen hadi? dinliyoruz seni?

  salak herif ne sanıyosun oyun mu bu işler erdoğan doğru tuşlara basmayınca biz kaybediyoruz he? aptal herif ya.
  1 -1 ... bituhafadam
 6. 6.
  avrupa ile vizeler kalkarsa.
  ... hugo barrett
 7. 7.
  Sırf onu desteklemiyor da hain fetöcü ajan (ki bunda onun destekçilerinin de etkisi var) demeselerdi destekçi olmasam da kendisini bir miktar severdim.
  ... komutan amina logar
 8. 8.
  (bkz: #40046574)

  türklüğümden şüphe mi ediyorsun? neden? nasıl 'has' türkçü olunuyor? atatürk gelse trump önümüzde secde eder len, tanrı türkü korusun len, en üstün ırk biziz len deyince mi has türkçü olunuyor?

  türkçülük nedir ki amına koyim 80 milyonluk ülke göt kadar israile kafa tutamıyor. tutsana hadi türksün, en üstün sensin? tutamıyorsun değil mi? neden? çünkü teknolojin yok ekonomin yok gücün yok hiç bi sikimin yok! erdoğan gidince 2 yıl içinde süper güç olacağımızı mı sanıyorsun erdoğan gidince doların 1 lira olacağını mı sanıyorsun?

  amk uludağ sözlükte entry giren adam erdoğanı eleştiriyor. adamın yanından geçsen taşşakların titrer.

  edit: erdoğan harika bir liderdir demiyorum fakat ülkenin şu batak halini tamamiyle erdoğana biçen adam net cahildir, kültürsüz, bilgisizdir.

  başta kemal kılıçdaroğlu da olsa, erdoğan da olsa, muharrem ince de olsa bu günler sike sike yaşanacaktı zaten!
  1 -1 ... bituhafadam
 9. 9.
  (bkz: #40046631) muhatabım değil diyerek 10 dk'dır bana laf yetiştirmeye çalışan zavallı, madem sen haklısın, bu kadar boş entry girmek yerine 2 kelam kendi mantıklı açıklamalarını yapsaydın? yapsaydın da beni utandırsaydın?

  şöyle moloz herifler türk olmayı ne sanıyor acaba çok merak ediyorum aq.
  1 ... bituhafadam
 10. 10.
  Tayyipçi olunmaz tayyipçi doğulur. En baştan muhafazar ve ilkokul mezunu bir aile içinde beyniniz yıkanarak, ''yol yabdı'' zırvalarıyla büyümeniz lazım. ''Amarihanın oyunları bunnar, dış mihrahlar'' diyen doblolu dayı da cabası.

  Ve tabii ki küçükken fetö evlerine gitmiş olmak *
  2 ... lennonmccartney