1. 1.
    elzem basın açıklamasınin müsebbibi olan yazarlardır.

geldiğimden beri, özel mesajlarda, lookin'misin den tut kukla'sin sen' e kadar sorgulandı diri varlığım.
    bir sürü kız isminin yanına soru işareti koyarak mesaj gönderenler bir yana, erkek ismine soru işareti takarak gelenlere ayri kırildim.

geçen adamın biri geldi "seni şurda gibmiştim de şubatta terlemiştik" dedi, memelerimden soğumam an meselesiyken kendime geldim.

burdaki kişilerle neler yaşadiniz bilmiyorum ama arkadaşlar,benim birinizle bile dondurma yalamışlığım yoktur. aldığım hesaplarla bir iki ay takilıp çıktim, o arada hicbirinizi aşık ettirmedim kendime, eminim.

"o" değilim dediğim halde ısrar edenlere ayrı, hafizamı tazelemek için, hikayedeki asıl yazarla neler yaptığini anlatarak bilgi kirliliği yapanlara ayrı sesleniyorum:

nickinizi denk alın!
    kimse, memelerimin varlığini sorgulamasın!
    2 ... liliith
  2. 2.
    liliith sen misin?
    1 ... eleftheria eleftheriou
  3. 3.
    Sözlük genelinde Bende şöyle gelişiyor olay:
    A = Asure SY = Sözlük yazarı
    SY- Sen kızsın.
    A- evet.
    SY- Yalan söyleme, bence harun abisin.
    A- Tamam.
    SY- Sus be, gaysin işte.
    A- Peki.
    SY- Neden böyle yapıyorsun? Sen erkeksin.
    + OK
    SY- Hayır Sen kızsın. (başa dön)
    6 ... asuregibisurat
  4. 4.
    bendeki olaylar genelde şöyle:
    -kızsan arkadaş olalım mı?
    +(cevap yok)

-kız mısın?
    +yürüyecek misin?

-nolur tanışalım?
    +oha lan
    2 -1 ... eleftheria eleftheriou
  5. 5.
    gün geçmiyor ki memelerim değişik isimlerle çağrılmasın.

arkadaşlar, burada daha önce kimse ile sevişmedim, kimse ile orgazmı yeniden tanımlayan hararetlerde bulunmadım.

ismimi öğrenmek isterken, ateşli dakikalar geçirdiğiniz yazarı ismi ile birlikte ifşa ediyorsunuz bana. şurada hangi kız, kimle ne yapmış öğreniyorum boşboğazlı erkek yazarlar sayesinde. bilinçaltım kirlendi aq.
    hiç rahat duranınız da olmamış sevgili memedaşlarım.

çoğpis kınıyorum sizi.
    1 -5 ... liliith