1. 181.
  Eşimle koyun koyuna yatmam gereken zamanda kedimle yer kavgası yapıyorum.

  Neyse bu beni yataktan atmadan uyuyayım en iyisi. Hadi iygeceler.
  1 ... freudgillerden sigmund
 2. 182.
  Ruhumu dinliyorum.

  Ve dinlendirmeye çalışıyorum..
  6 -1 ... pure purple violet
 3. 183.
  Çok sıcak uyuyamadım yine. Snooker izliyordum.
  -1 ... aqqw
 4. 184.
  onu düşünme saatlerim geldi, onu düşünüyorum. gerçi ben onu her saat, her dakika düşünüyorum ya neyse...
  ... klanpesiamus
 5. 184.
  işe geldim yine çalışıcam akşam olcak eve gidicem sabah yine işr gelcem hayatımda değişen birşey yok ne bu ya eve git işe gel eve git işe gel sonsuz bir döngü.
  ... hilal diye biri
 6. 185.
  izmir Hatay Üçyol da kiremitte köfte yiyorum.
  -1 ... alexdeberk
 7. 185.
  Kendi kendime dedikodu yapıyordum sonra tatmin olmadığımı fark ettim. En yakın arkadaşıma (ki kendisi dedikodu malzememin eski sevgilisi de olur) aynı şekilde dedikodu yaptım fakat yaptığım bu dedikodu pek ilgisini çekmedi. Üzgün, kırgın ve yıpranmış oturuyorum.
  1 ... sarimsituruncu
 8. 186.
  Midem fena ağrıyor. Ağrısı uyutmadı. Berbat bir gecenin sabahı.
  ... mordorr
 9. 187.
  Servisteyim ve işime gidiyorum. Bi' lokma ekmek için... Keşke kaypak ve biraz da yavşak olsaydım da yalakalık yaparak yükselseydim. Ya da en iyisi akape'li olsaydım ve çalıp çırpsaydım. Şimdiki durumumdan iyi olurdum. Şu an Yatağımda fosçura fosçura uyuyor ve paranın annesinin yüksek hatırlarını çalışmadan da soruyor olabilirdim.

  Boşverin gitsin! Böylesi daha iyi. Allah sabredenlerle beraberdir. Delikanlı gibi işime gider, sağ elimi yumruk yaparak omuz hizasında kaldırıp iki kez ileri geri güç işaretimi yapar, ne gelirse başıma katlanırım artık; Ne yapayım.
  1 ... cedidacer
 10. 188.
  Duraktayım. Canım hiçbir şey istemedi. Hiçbir şey yemediğim için ellerim ayaklarım titriyor. Bu halde ağırlık çalıştım. Çok güzel. Otobüse 5 dk var. Lahmacun aldım. Eve bayılmadan gidebilirsem yiyeceğim.
  -1 ... mordorr