1. 8.
    Şöyle Üzerine kalp şeklinde tarçın serpilmiş..
    ... judas
  2. 7.
    galata kulesi dibindeki cafede yapılanı şahanedir. başlığı görünce aklıma geldi. yarın bizimkilerin yanına bir uğrayayım. sizi de beklerim.
    ... dakandaz
  3. 6.
    paket olarak alıp içtiğiniz salepler salep değil, vanilyadır arkadaşlar bunu bilerek için. sek'in süt kutusu gibi salebi gerçek salepti galiba.
    1 ... sivasli bey
  4. 5.
    tikveşilinin salebini aldım. tadını beğenmedim zaten ısıtırken dibi tuttu.
    1 ... adrian monk
  5. 4.
    hazır saleplerin gerçek saleplerin yerini hiç tutamayacakları gerçeğini hatırlatır.
    1 -1 ... monk of monkmountain
  6. 3.
    Sıcak sıcak güzel gelecek olandır. Evet.
    1 -2 ... oytunkaran
  7. 2.
    new york gibi şu an kar yağan bir yerde ailenizden, evinizden, yurdunuzdan uzaksanız ve salebi odanızın duvarına 'salep diliyorum' yazacak kadar çok seviyorsanız her an aklınızdan geçebilen cümle.

gün sayıyorum dönmek için, bazı arkadaşlarımdan daha çok özledim salebi. kahrolsun finaller, yaşasın tarçın!
    1 ... dudi
  8. 1.
    ankaradaysanız ve şu an yağan karla birlikte soğuk bir gün de sütlü ve sıcacık içimizi ısıtacak salebe hayır diyememeniz halidir.

abi şu başlıkları tanım cümlesine bağlamasak olmuyor mu ya valla uğraştırıyor adamı. her yerde saçma sapan kurallar bırak adam içinden ne geliyorsa yazsın. bana sıcacık bir salep ısmarlayacak insanın bin yıl kölesi bile olabilirim.
    2 ... melih06