1. 1.
  kesinlikle mantıklıdır. dolar dengesi şuan için 7 tl. buralarda sabit kalacak. mevcut damat bakanın konuşması doları düşürmeyecektir.
  1 ... fafnir
 2. 2.
  Uzun vadeli yatırım için evet.
  ... richard harrow
 3. 3.
  Bunu bilen zaten zengin olur. Kişisel fikrim 6.2e kadar alınır ve 6.5 gibi rakamları görünce satılır. Üstü rakamlar çok riskli olur mu olabilir olmaz mı o da olabilir. O yüzden riskli bir girişim ama ne kadar risk o kadar kazanç.
  ... eneskamis
 4. 4.
  Kesinlikle ve kesinlikle mantıklı (bkz: #40018646) düşüncemin arkasındayım.
  ... zeki cevik ve ahlaksizz
 5. 5.
  Daha fazla yükselmeyecek yakın zamanda müthiş bir düşüşe geçecek. zarara girmeyin derim Çok pişman olursunuz benden söylemesi.
  -1 ... bir istanbul beyefendisi
 6. 6.
  En azından yıl sonuna kadar mantıklı görünüyor. Ben yıl sonu 10₺ civarında görüyorum. işimiz Allah'a kaldı sonuçta.
  1 ... thelma
 7. 7.
  Su an degil. Albayrak in iyimserligi biraz dusurecek. Biraz dedigim yarina kadar. Yarin abanin.
  1 -1 ... ruut altmis alti
 8. 8.
  valla ben 3 gün önce 5.29 civarından almış idim. 3 günde 3000 lira karda görünüyorum. 6 civarına inerse affetmeyeceksin bu kuru.
  ... neden hagi
 9. 9.
  MERKEZ BANKASINI BEKLEYiN DERiM. BUGÜN AÇIKLAMA YAPMASI BEKLENiYOR. BERAT ALBAYRAK TA MERKAZ BANKASININ BAĞIMSIZLIĞINA DEĞiNDi. PARA POLiTiKASININ TAM BAĞIMSIZ OLMASI GEREKTiĞiNi SÖYLEDi. PiYASANIN OLUMLU FiYATLAMASI BEKLENiYOR AMA ÇOK OYNAK. ŞU AN ZATEN ALIŞ - SATIŞ YAPMAK iÇiN BANKAYA BAKTIĞINIZDA ARADAKi KENDi MARJINI 2-3 PUAN FAZLA VERiYOR. MERKEZ BANKASINI BEKLEMEKTE FAYDA VAR.
  4 ... veritas omnia vincit
 10. 10.
  Seneye ekonomik kriz olduğunu varsaysak da saymasak da maalesef üretime dayalı bir döviz girişi olmadığından dolayı 2019 un ikinci yarısına kadar rahatlıkla doların 15 lira olacağını söylemek absürd kaçmaz.
  yuh amk diyen arkadaşlar ülkede paranın nerden geldiğine baksın. Çünkü gelmiyor gelemiyor betona para gömmekle bu çarklar dönmez.
  Ramazan kurtoğlu misali dış oyunlar , masonlar , Siyonist planlar demek size kalmış elbette ama gerçekler böyle işlemez.
  ... sgkli yazar