1. 1.
    Sıcak hava bahanesiyle Toplum içinde sokak da otobüste falan şortla gezen erkekler cıvıktır kimse kaale almaz o tip erkekleri. Erkek adam dediğin hava kırk derece dahi olsa gerekmedikçe şort giymez kız gibi kırıtmaz ortalıkta, toplum içinde şortla dolaşırsan götüyle gülerler adama. Erkek dedigin giyer babalar gibi pantolonunu öyle dolaşır dışarda.
    Saygılar..
    15 -12 ... yoksul genc
  2. 2.
    Ev ve deniz- havuz harici asla şort giyemem. Bu bende biraz yapısal fakat bunu giyen eşşek kadar adamlar görüyorum ve müthiş itici buluyorum.
    8 -3 ... golazo
  3. 2.
    yallah arabistana. orada sünnetlik ile gezin.
    10 -5 ... bedreddin
  4. 3.
    reca ediyorum adana yı bu konu dışında tutalım. pantolon içinde taşaklar kurban olayım çıkar şunu diye ağlıyor.
    6 ... kafam bir milyon
  5. 4.
    Şehir kütahya mevsim bahar sıcaklık 15 derece şort giyen tiplerin savunması yaz geldi oluyor siktir ordan gevşek.
    1 -2 ... mosinnagant
  6. 5.
    değildir, aksini iddia edende vurduruyordur. o şortu parmak arası terlikle kombinleyenler de var, sokakta değilde sanırsın plajda geziyor pezevenk.
    1 -2 ... suppiluliuma
  7. 6.
    bütün vücudum bacaklarım hep dövme, onları göstermek için bütün yaz atlet ve şortla geziyorum.
    götü yiyen gelsin yüzüme konuşsun.
    2 -1 ... munir bey
  8. 7.
    Yüzmek için gidilen yerler dışında erkek adam şort giymez. Hem ortamdaki diğer erkeklere saygısızlık, hem kızlara terbiyesizliktir.
    -1 ... uzunkartal
  9. 8.
    sıcak havalarda nasıl kızlar etek şort giyiyorsa erkekler de şort giyebilir.abartmayın bu kadar.
    2 -2 ... gamer girl
  10. 9.
    Tam bir götlektir ne adamı! Yazın onlardan biri olacağım ama ahahhahah.
    -2 ... dakandaz