1. 1.
  yeni akit internet sitesine göre ayıp bir şeymiş. beynini deaktif edip çüküyle düşünebilecek insanların ibretle bakılabilecek çıkarımı.

  http://www.yeniakit.com/c...n-ahlaksiz-kamp-4745h.htm
  ... reolfea
 2. 2.
  Normaldir. şort ve mayosuz girmek zaten abestir. şort ve mayo giyimine kimse karışamaz, ha nasıl karışamaz ben şu şekil giyinirim, isteyen şu şekil giyinir, isteyen bu şekil giyinir. kurban olduğum şehr-i ramazan ayında bunlar olmaz ama velakin öyle değildir. eyyorlamam bu kadar!
  4 -1 ... melissaa
 3. 3.
  olması gerekendir.

  n'apalım astronot kıyafetiyle mi girelim amk yobazı?
  4 -1 ... whatareyoutalkingyarram
 4. 4.
  çıplaklar kampında yasaktır.
  ... forevergreencrocodiles
 5. 5.
  şort ve mayo ile kendisini gören ya da görebilecek kişiler (karı koca, anne çocuk vs. dışında) varsa islam'a göre caiz olmayan eylemdir. bakın islam'a göre diyorum, sizin inancınıza göre değil.

  hadi olayın dini boyutunu geçelim; ama şu çok ahlaklı, kimseye yan gözle bakmayan insan rollerini bırakın artık gözünüzü seveyim. insanın fıtratına aykırı konuşmayın. senin yanından 90-60-90, manken gibi bir kız geçecek ve sen "vay bacım benim, Allah sahibine bağışlasın seni, pek de hanım hanımcıkmışsın kardeşim" mi diyeceksin? ya bi' siktir git. tabii ki cinsel dürtülerin harekete geçecek. tabii erkeksen ve erkeklik hormonlarında bir problem yoksa. ya da cinsiyetleri tersine çevirin farketmez. işin abazanlıkla değil, yaratılışla alakası var. senin niyetin kötü olmayabilir tabii ki. bir baktığına bir daha bakmayacak kadar medeni ve kendine hakim olan bir insan olabilirsin. lakin herkes senin benim gibi değil işte azizim. illa ki bir denyo çıkıp ters ters bakacaktır sevgiline, illa ki çaktırmadan gözüyle yanındakini yiyenler olacaktır tabiri caizse... ben bunu kaldırabilecek bir insan değilim. o yüzden sevgilimi ya da ailemi yabancıların olduğu bu tür ortamlara pek sokmak istemem. gideriz daha sakin yerlerde yüzeriz. son bir örnekle bitiriyorum. alanya'nın en kral otellerinde cankurtaranlık yaptım ben ve emin olun sizin o çok "modern" dediğiniz avrupalılar ya da ruslar bile karşı cinse yiyecek gibi bakabiliyor. neden? çünkü onlar insan. ama siz ısrarla insan olmadığınızı iddia ediyorsunuz.

  not: haberi okumadım.
  1 ... uludag cok bozdu
 6. 6.
  ikisini birden giymedikçe sorun olmaz.
  1 ... fistingci sahap