1. 1.
  başına benimde inancım gereği değer verdiğim ancak kullanmadığım baş örtüsünü takıp dudağına sürdüğü kırmızı rujla insanları tahrik etmek için internete fotoğraf atan ve yediği linç üzerine fotoğrafı tekrar tekrar atan, ağzından küfürü eksik etmeyen ama toplumda sırf kapalı olduğu için eylemlerine bakılmaksızın açık kızlardan üstün görülen kapalı kızlar gibidir. Ne olduğu gibidir ne göründüğü gibi. Medeni olacağım diye açılmak tıpkı kapanıp tüm ahlaksızlıkların altına ismini yazdırmakla birdir. ikiside saçma. kapanacaksanda açılacaksanda kendin için yaparsın ama ikisinide insan olarak ve güzel yapmak önemli. Saçmalamayalım.
  ... gitmelavinia
 2. 2.
  Mühim olan, şort giyen kızın medeniyeti değil, şort giyen kızı sorgulayabilecek hadsizlikteki zihniyetin medeniyetsizliğidir.
  işte tartışılması gereken budur!
  4 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
 3. 3.
  medeni olmanın ne demek olduğunu neden en iyi bilen sen olasın ki?...sana bu payeyi veren kimdir ve nedir?
  ... paganviodio
 4. 4.
  Sıcakta şort giymek mükemmel oluyor, evet. Medeniyetin gözünü seveyim.
  2 ... topumtufegimkelebegim
 5. 5.
  Tacize uğradığı geri kalmış ülkeden, dolayı rüyasından uyanacak kızdır.
  ... jonycooker
 6. 6.
  şort giyen kızın sırf şort için değil de şort giymeyi seçebildiği için medeni olduğunu düşünüyor olabilir. malum ülkede ne giyeceği kendisine sorulmayan bir sürü kadın var. ve sorumlusu sizsiniz. eleştiri için dahi olsa medeniyet kelimesini kullanma hakkınız yok.
  -2 ... napakyanii
 7. 7.
  Şorta da karşıyım çarşafla dolaşana da. Toplum içinde insan gibi adam akıllı gezenlere laf etmem ama bu tür dikkat çekmek için uğraşan şahıslar beni sinirlendiriyor, Görünce Bi tane saglam geçiresi geliyor insanın. Bu iki örneğin varlığı da insan gibi pantolonla dolaşanlara hakarettir. Yaz aylarında Sokakta kimsenin götünü bacağını veya her tarafını kaplamış kıyafetler giyip rahibe gibi dolaşanları görmek istemiyorum. Ne varsa erkeklerde var. Giyiyorlar pantolonlarını çıkıyorlar dışarı.
  1 ... yoksul genc
 8. 8.
  Kızın biri şort giymiş
  Diğer kız çarşaf giymiş.sort giyen kız demiş ki a ne kadar da çarşaflı kız. Medenilesmisler.
  ... irradiance