1. 1.
  asla ama asla kimse tarafından inkar edilemeyecek gerçektir. şort, etek, mini etek giyen tüm ama tüm kadınlar teşhircidir. bacaklarına, vücuduna bakılmasından zevk alır orgazm olur bu hisle. argümanları da şudur: " napalım bu sıcakta pantolon mu giyelim sürekli " . be amına koduğum biz erkekler pantolon giyiyoruz sıkıntı olmuyor da siz giyince mi oluyor. ben hiç dışarda şortla gezdiğimi hatırlamıyorum, pantolonla da gayet rahat rahat geziyorum. bahane aramayın artık şu azgınlıklarınıza, sapıklıklarınıza, teşhirciliklerinize. yeter susup söylemediğimiz. iyice azıttınız ha.
  9 -4 ... kiminanir v4 ultimate package
 2. 2.
  ya ne olacağıdı.

  bir de bacakları sütun gibi ve selülitsizse kadın erkek demeden gözünün içine içine sokar. kadınları çatır çatır çatlatır, erkeklerin aklını başından alır. böylece egosu tatmin manyağı olur.
  1 -2 ... nesgayfe
 3. 3.
  katıldığım tespit. bir de bu şortların minisi çıkmış çok afedersin kızın götünün yarısı görünüyor.
  2 -1 ... gamzedeyim deva bulmam
 4. 4.
  ne kadar uğraşırsanız uğraşın, ne kadar saldırırsanız saldırın, sapıklığınızı meşrulaştıramayacaksınız.

  adamlar öyle bir yazmış ki içlerindeki sapkınlığı, eli çükünde dili dışarı sarkmış abazalar olduklarını itiraf etmişler bas bas.

  sapıksınız, sapkın zihniyetinize kılıf uydurmaya çalışmayın boşuna. ağzının suyu akarak iftira atma derdinde olan pisliklersiniz. o da öyle giyinmeseydi, bilmem ne yapmasaydı diye savunma yapan tacizci ve tecavüzcü yaratıkların zihniyeti bu.

  kusura bakmayın ibnetorlar, ne yaparsanız yapın sapıklığınızı meşrulaştıramayacaksınız.
  4 -3 ... ayneros papazi
 5. 5.
  Gün gibi ortada olan gerçektir. O kısacık şortları etekleri giymek erkeklere ithaf edilen, götüme belime bacağıma orama şurama bakıp sonra beni düşünerek boşalmanı istiyorum mesajıdır. sıcak falan bahane yalana gerek yok geçin o işleri. amaç erkeğin pantolonuna çadır kurdurmaktır.

  Kimse hava sıcak falan demesin ben dışarıda ya da toplum içinde kimsenin götünü bacağını falan görmek zorunda değilim. Pantolon tişört gömlek diye bi şey icat edilmiş, ben afedersin şeyimi ortaya çıkartmayıp bunlarla dolanıyorsam kadınlar da öyle dolanamaz. Bu toplumsal bir kuraldır.
  ... yoksul genc
 6. 6.
  aha geldi bi şortlu. sen git şort, mini etek giy erkekleri etkilemek için teşhirci seni. boş yapma hadi.
  -1 ... kiminanir v4 ultimate package
 7. 7.
  Teşhir, ilgi çekme, gösleri üzerine çekme, hemcinslerinin önüne geçme = ego tatmini.

  Ego = burnu havadalık, göt kalkıklığı, umursamamazlık, kendini vazgeçilmez sanma.
  2 -1 ... gethere