1. 1.
  Oldukça ilginç bir youtube kanalıdır. Sesi ile oynanmış Sakallı Yüzünde maske boynunda allah yazan bir kolye ve tabii adem elmasının olmayışından , hal ve hareketlerinden bayan olduğu anlaşılan bir sunucunun magazin kanalı aslında.

  Kol kılları dahi yapılmış fakat tırnakları son derece bakımlı. ilk iki bölümünde seren serengil gülben ergen olaylarını kanalına taşımış gayet eğlenceli de olmuş.

  Çok dikkatli ve detaycı biri olduğum için bu kişinin kim olduğunu tahmin ediyorum esasında gazeteci kökenli hatta halen daha bu işi yapan ama eski magazinci. Kamufle edeceğine kendini başka bi sunucu bulup olayları aynen aktarabilirdi gerçi ama birinci ağızdan olması daha faydalı olur diye düşünmüş sanırım. Kim olduğu tahminimi paylaşmayacağım. Merak edenler izlesinler.
  1 -4 ... hot male
 2. 2.
  engellemelere rağmen devam etmiş yutup kanali. ayrica petek dinçöz videosu, simülasyon dünyanın çöküşü yeminlen.
  1 ... mecmua
 3. 3.
  Çok ilginç bir kanal.
  ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 4. 4.
  Çok başarılı bulduğum ve saatlerdir videolarını izlediğim kanal. Seren Gülben videosunda altıma işeyeyazdım. Seda videosunun da devamını tez zamanda bekliyorum. Gay twitter hesaplarına düşünce 100k olur yakın bi vakitte. Başarılar diliyorum.
  1 -1 ... anonymousemre
 5. 5.
  Zeki Müren videosundan sonra erkek olduğu tescillenmiştir (bkz: yan profil)
  ... anonymousemre
 6. 6.
  ilginç bir kanal. Fena yakalıyor. Önce Aysun kayacı'nın hating çobans since 1994 videosuyla aklımı aldı sonra kan davası'yla aşırı doz magazinden öldürdü beni. Boş ama bommmmboş vakitleri doldurmak için ideal.
  1 ... priestess of the nameless ones