bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yazar rahmi vidinlioğlu'nun atlantis yayınlarında çıkan, okunası hatta tekrar tekrar okunası yeni kitabı..
  4 -1 ... witch is back
 2. 2.
  yeni nesil edebiyatçılardan rahmi vidinlioğlu'nun türlü maddi sıkıntılara rağmen atlantis yayınlarından çıkartabildiği oldukça güzel ve derin betimlemelerle bezeli kitabı.
  yazarının dipnotlar vasıtasıyla, kitabın olu$turulması esnasında önüne ı$ık olmu$ küçük iskender'e, yine onun lakoniklerini zikrederek minnet borcunu sunduğunu da eklemeden geçemeyeceğim.

  meraklılarına : öncelikle ağır bir kitap. " vay efendim nedir bu kadar acı, nedir bu kadar hasret, nedir bu kadar ke$ke'ler salatası?? " diyecekseniz bu kitabı almayınız, okumayınız. ( sıkılma ihtimalinizin %100'ü a$acağına dair garanti veriyorum. )
  2 ... ceviz agaci
 3. 3.
  istanbul betimlemeleriyle o güzel,akıcı anlatımıyla başlar ilk kitabını yazmış olan yazar..6 sene sonunda çıkardığı kitabıyla büyük ilgi alaka görmüştür..gerçekten çok başarılı herkesin okuması gereken psikoloji kitabıdır..
  2 ... leto
 4. 4.
  rahmi vidinlioğlu şaheseri.eser ilk başlarda beklenen çıkışı yapamasada elden ele bir efsane gibi dolaşıyor.okuyan insanlar etkisinde kalarak bir çok dostuna tavsiye ediyar kitabı.acının asla var olmamış hikayesi gibi aşkı ilahlaştırdıkça damarlanıza batan günebirlik sevgi sözcüklerini hissediyorsunuz.cenk kibriti çakarken sanki sizin sigaranızı yakıyor.sanki sizin çayınızı koyuyor önünüze.
  3 ... tylerdurden
 5. 5.
  istanbul aşığı bünyelere, altın tepside istanbul sunan kitap.. yanına bir tutam saplantılı aşklar, biraz acıya olan bağlılık, leyla ile mecnun'u bile şaşırtacak bir ilişki vesair vesair..

  oku, okut cinsten..
  4 ... vera
 6. 6.
  Bir kerede hepsini hiç okuyamadığım, her okumaya niyetlendiğimde kısım kısım okuyup vazgeçtiğim kitap.. Belki de birinden kalma yükseklik korkusu.. Şizofreniyi yalnız oynamasa da yalnız yazabilen yazar kişinin dili anlamlı ve güzel.. Okunası bir kitap, tabii bulunursa..
  ... janis joplin
 7. 7.
  çok aşıksanız okuyun demişti bir arkadaşım; ben, okumayın diyorum. öyle aşıkken okunacak türden bir şey değil. yine de siz bilirsiniz tabii.

  kitabı ''biraz zor bulursunuz ama olur o olur.''
  2 ... her deliye tas atan kuyu
 8. 8.
  rahmi vidinlioğlu nun yazdığı, şizofren bir erkeğin karısı ve hayali sevgilisi ile başından geçen olayların anlatıldığı, kesinlikle okunması gereken psikolojik türünden bir romandır.
  okumamın üzerinden bir yıl geçmesine rağmen, rahmi vidinlioğlu nun şizofren bir karakteri nasıl bu kadar iyi betimlediğine hayret ettiğim kitap.
  1 ... cumshot
 9. 9.
  kanımca kesinlikle rahmi vidinlioğlu nun gerçekten yaşadığı olayları konu aldığı kitaptır. böylesine bir kitabı yazdıracak birikime sahip hiç bir insanın akıl sağlığının da yerinde olabileceğini düşünmüyorum. zira yazarla tanışmışığım vardır. fikrimce gerçek hayatındaki ilişkisiyle, hayal dünyasında yetiştirdiği kişilerin, zihninde ve kalbinde çakışmalarını konu alır.
  1 ... oracle
 10. 10.
  doğru bir önermedir. zaten şizofreni hemen ikinci kişiyi yaratır.
  -1 ... david addison