1. 1.
  istanbul fatih'te yaşanan olay.

  şizofreni ve engelli kıza tecavüz edilmesi
  https://www.milliyet.com....ince-ortaya-cikti-6355327

  --spoiler--
  Olay geçtiğimiz günlerde istanbul Fatih'te meydana geldi. Yüzde 80 engelli olan 28 yaşındaki F.T. tanıştığı B.Ö tarafından cinsel istismara uğradı.

  HASTANEDE HAMiLE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

  Geçtiğimiz günlerde bir sağlık problemi nedeniyle hastaneye götürülen engelli F.T.'nin hamile olduğu tespit edildi. F.T'nin kardeşi ve aynı zamanda vasisi olan A.T, ablasının engelli olduğunu bu nedenle çocuk sahibi olmaması gerektiğini belirterek kürtaj formunu imzaladı.

  VASi KARDEŞi ŞiKAYETÇi OLDU

  Geçirdiği operasyon sonrası tecavüz gerekçesiyle B.Ö hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Engelli ablasının cinsel anlamda istismara uğradığını söyleyen F.T, B.Ö.'nün cezalandırılmasını talep etti. ihbar üzerine olayla ilgili istanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatıldı.

  CiNSEL SALDIRIDAN 20 YIL HAPiS iSTENiYOR

  Hastanede şizofreni tedavisi gören engelli kızın ifadesi alınamazken B.Ö., gözaltına alındı. F.T.'yi sevdiğini, her şeye rağmen evlenmek istediğini ileri süren genç adam hakkında dava açıldı. Hazırlanan iddianamede beden ve ruh bakımından kendisini savunamayacak olan mağdureye karşı birden fazla nitelikli cinsel saldırı, yine aynı mağdureye karşı cinsel amaçlı birden fazla alıkoyma suçlarını işlediği anlatıldı.

  Dosyadan edinilen bilgiye göre 'Birden Fazla Nitelikli Cinsel Saldırı' ve 'Birden Fazla Cinsel Amaçlı Alıkoyma' suçlarından 20 yıla kadar hapsi istenen şüpheli ilerleyen günlerde istanbul Ağır Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.
  --spoiler--
  3 ... plissken
 2. 2.
  idam şart. Başka çaresi yok bu işlerin önüne geçilemiyor..
  2 -1 ... gazeloglu
 3. 3.
  Dünya yok olsun istiyorum.
  Yeter.
  1 -2 ... efilla
 4. 4.
  Böylelerine bu ceza az. Gün yüzü göremeyecekler. Öyle hücrelere tıkacaksın ki kafayı yiyecekler.
  1 -1 ... uzay muhtari
 5. 5.
  Bunlara hapis vermeyeceksin hapise girip insandan sayılıp bir de infaz koruma memurlarının başına bela olacak bu yaratıklar.

  Suçu kanıtlanan sapıkları, bile isteye acımadan adam öldürmüş yaratıkları idam etmekten başka yol yok.
  1 -1 ... new kid on the block