1. 1.
  varlıkları her dakika daha da tehlikeli olmaya başlayan yazarlar. genel olarak yazarlardan birisine takarlar (genelde görüşlerini sevmedikleri biri), aralıksız olarak nickaltına yazılar yazarlar, siz cevap vermedikçe daha ateşli hale gelirler. ardından sözlükten ayrılıp başka sözlüğe geçerler, siz de oraya gittiğinizde orda da size saldırmaya başlarlar. siz takmazsınız, o takar. nickaltını bir mesaj panosu şeklinde kullanırlar, tek kelime yazmazsınız o yazar.

  hepsi bir kenara, arkadaş ortamında bira içerken "lan nefret ediyorum şu yazardan elime geçirsem gırtlaklıcam. kesin moderasyon işi oç." şeklinde konuşurlar. takıntıları giderek artar ve hayatınızı tehdit eder hale gelirler.

  siz siz olun böyle bir tiple karşılaşırsanız umursamayın.
  2 -4 ... what dreams never come
 2. 2.
  (bkz: şizofren yazarlar kulübü)
  2 ... realoqus
 3. 3.
  bi doktora görünmelerinde fayda vardır. toplumun yapısını da bozuyorlar bunlar. su ile çalışırlar ve genelde top olurlar.
  edit: imla.
  1 -3 ... moro
 4. 4.
  yazdıklarının bir gün aleyhine delil olarak kullanılacağını, yazdığı entryleri takip eden moderatörlerin de organize olarak kendisine bi komplo düzenleyip, işini bitirecekleri düşünceleri içerisinde, el klavyede göz tetikte olan ruh hastası yazardır.
  1 ... donay
 5. 5.
  (bkz: buyrun benim)
  sözlük beni mi çağırdı lan!?
  4 -2 ... icipicipaglayansmiley
 6. 6.
  (bkz: eskiden şizofrendim şimdi iyileştik)
  7 -1 ... avalon
 7. 7.
  şizofren olmalarının yanında kişilik bölünmesi de görülebilen yazarlardır. eski entry lerine bakıp "bunu ben mi yazdım lan?" diye kendi kendine soranlar çoktur.
  2 ... darkness85
 8. 8.
  (bkz: benim o)
  2 ... iki kelime tek hece
 9. 9.
  (bkz: şizofren yazar)
  1 ... svsilence
 10. 10.
  (bkz: ben şizofrenim diyenin iyi sallaması)
  1 ... cornelia