1. 1.
  an itibariyle başlattığım kampanya. evet arkadaşlar, istanbul nüfusunun %200lük kısmını bünyesinde bulunduran, metrobüs köprüsündeki insan trafiğiyle meşhur, en az 10 cami yapılmasına rağmen cuma günleri cemaatinin sokaklara taştığı bu güzide semtin hala "mahalle" olarak bilinmesini daha fazla kaldıramıyorum. burası sorarsan bahçelievler'e bağlı ama bahçelievlerden daha büyük be! el insaf diyor ve şirinevler'e yapılan bu ayıbın bir önce düzeltilmesini talep ediyorum.
  saygılar -yazar x-
  5 -3 ... yazar x
 2. 2.
  şirinevler metrobüs durağından destek verdiğim kampanya.
  6 ... bana musade
 3. 3.
  bir bahçelievler çocuğu olarak kabul etmediğim kampanya. bahçelievler mi battı sana neyin derdi bu kardeş?
  6 ... urahara kisuke
 4. 3.
  beylikdüzü de şehir olsun.

  alıştınız amk bölmeye, bölün bölün... iyice bölün.
  6 ... ortambozan
 5. 4.
  Ataköy'ün bağlanması şartıyla gerçekleşmelidir.
  2 ... galaksi gezgini
 6. 5.
  Zaten ilçe değil miydi lan diye araştırdım ve evet değilmiş. Hatta Şirinevler ciddi anlamda o kadar büyük ve kalabalık ki ben Bahçelievler'i oraya dahil sanıyordum.

  Ben de Şirinevler metrobüs durağının eziyetini bir zamanlar çekenlerden birisiyim. Şuan çekmesem bile, çekmeye devam edenler adına gönüllü olarak desteklediğim kampanyadır.
  3 ... apartmanlardan atlarlar
 7. 6.
  şirinevler düşmanlarını gün yüzüne çıkarmıştır. olsun gene de işiniz düşerse uğrayın. meydandaki çiğköftecilerden bi dürüm+ayran ısmarlarım size.
  1 ... yazar x
 8. 7.
  Yillardir baskilar altinda kalip sindirilmeye calisilan muasir medeniyetler seviyesindeki sirinevler'den daha fazla hakeden başka bir yer bulunmamaktadir. Gunluk insan hareketliligi uc dort anadolu sehrine bedel bu cennetin derhal ilçe yapilmasi gerekmektedir. Ama bahcelievler lobisi tabi ki elinden geleni ardina koymayacak baskilarina devam edecektir. Diren şirinevler.
  3 ... etliekmek hirsizi
 9. 8.
  bayrampaşa da belediye olsun mademse. ha pardon.
  2 ... girift
 10. 9.
  istanbul'da nerede oturuyorsun sorusuna maruz kalıp şirinevler'de yaşama ezikliğini Bahçelievler diyerek savuşturan bünyelere tokat gibi vuracak durumdur. destekler miyim? asla.
  3 ... golgesizlerden biri