1. .
  kaç gündür canımıza yeten diyalektik.(lan bu lafı da hep kullanmak istemişimdir. bugüne nasipmiş. du bi daha kullanyaım da iyice gazım alınmış olsun: diyalektik, eklektik, konvansiyonel... gerçi ben öyle monşerlerin diliyle konuşmam ama özendik bir kere)

  o değil de HAFIZ BEN SANA BiR YALÇIN KÜÇÜK KOMPLESi KURAYIM DA TAM OLSUN. küresel güçler akape'den memnun. akape'nin yolsuzluktu, küresel mali krizdi, ergenekon dalgalarıydı derken saltanatı örselendi, tahtı sallandı, götü kıllandı, sarması pamukçuklandı,(dolapta beklemekten) bombası patladı. chp ise açılımlarıyla olsun, kılıçdaroğlusuyla olsun, emeKLi iMAM belediye başkan adaylarıyla olsun "gümbür, gümbür" gelmeye başladı. abarttın deme, öyle öyle...

  n'oldu o zaman, bu, küresel güçleri rahatsız etti. akape'nin aşınan nüfuzunu arttırmaya yönelik bir numaralar, bir alavereler, bir dalaveralar, bir geleveralar, bir ben seni sevduğumi ayakları çevirmek lazım gerekti. davos da bunun için müthiş bir fırsattı. peres ordaydı, alemin bıçkın delikanlısı tayyip erdoğan ordaydı, gazze yanıyordu yakın bir zamana kadar. ortalığın karışacağı belliydi. karıştı da. mis oldu, mis. "KAFAMA SIKAR GiDERiM HESABI" TOZU dumana kattı bizim oğlan. gerçi ben orada olsam "sikerim diplomasisini" der daha ağır çıkışırdım, sinkaflı, fuckfucklı hakaretler savururdum ama ben benim, o ise başbakan.

  öte yandan metro'nun gece üçlere kadar çalıştırılması, havaalanında karşılamalr, önceden hazırlandığı belli günün anlam ve önemi ile ilgili pankartlar bu yöndeki komplo teorimi güçlendiren argümanlar. başbakan'ın simon peres'e posta koyan işte benim recep tayyip erdoğan minvalli çıkışları, peres'in özür dilemesi gazıyla, tayyip erdoğan'ın kabadayı diskurunun yarattığı maşist dalgayla bir yerel seçim daha akp'nin olacak gibi duruyor.

  BERi yandan araplarında gazı alınmış oldu. alın size, sizin tarafınız da bir lider. konya'da pilotları eğitio üzerinize salıyor ama olsun. israil'le stratejik ortak ama olsun. "dostlar arasında olur böyle çemkirişmeler" diyor, "benim tepkim moderatöreydi" deyip kıvırıyor ama olsun. o sizden yana... o sizden biri...

  tıpkı obama gibi bir kahraman yaratıldı üç günde. hayırlı olsun ne diyim.
  3 -2 ... yeni pijama kokusu
 2. .
  simon peres e posta koyan
  iste benim rt erdogan

  karacoglan derki
  imanla adam olunmaz
  amanı da al git karacoglan
  der rt erdogan

  demokrasi bir tramvay,
  gelince ineriz
  hem musluman hem laik olunmaz
  buna inanmayanı
  iceri alırız,
  dogduguna pisman ederiz

  dertli fethullahlara
  derman veren
  iste benim rt erdogan....

  siirinin bir cümlesidir.
  3 -3 ... atgmuls