1. 1.
  dönemin solcuları deniz gezmiş, mahir çayan gibi aklı başında şu anda 1 tane adam yok. eski solcular atatürk yolunda, türkiyenin toprak bütünlüğünü koruma adına yürüyüşler ve eylemler yaparken, bugünkü kendini solcu diye tabirleyen teröristlerin kürtçülük yapmaktan, kürt faşizmi yapmaktan öteye gittiği yoktur.

  sakın hiç kimse bunlara solcu falan demesin. solculuk sosyal adaletsizliği yerle bir etmeye çalışan, milletini, askerini, topraklarının bütünlüğünün bozulmaması adına gayret sarf eden bloktur.

  che guevara nın ya da fidel castro nun kaç kere pkk yı övücü sözlerini gördünüz ? che ve fidel bile toprak bütünlüğünü abd den korumak ve onun kukla devlet başkanı batista ya baş kaldırmak için 26 temmuz hareketini oluşturdular.
  ... excellency1923
 2. 2.
  kahraman anlamındaki ki ayrı yazılır.
  -2 ... basbakan olacak adam
 3. 3.
  şimdi müftülük yapmış solcular var.
  ... undergroundy
 4. 4.
  şimdikilerden terörist harici bir şey olmaz.
  ... excellency1923
 5. 5.
  evet doğrudur, alakaları yoktur.

  ama şimdiki yavşak solcu kesime "kürtçülük" fikrinin tohumlarını atanlar da atatürkçü geçinen deniz gezmiş, mahir çayan gibi vatan hainleridir.
  ... ateistvaiz
 6. 6.
  bu zihniyet o zamanlarda deniz gezmiş için; bunların vatan severlikle alakası yok diyordu. bunların babaları sonra da 6nci filoya dönüp namaz kılıyordu.
  ... basbakan olacak adam