1. 1.
  Kafası karışmış insan sözü. 101 in açılmasını bekliyor kapıda. O sordu...
  6 -1 ... ebu tahir erecto
 2. 2.
  ikisi de dostumuz değil. Amerikanın yeşil kuşak projesi 1977 den beri hala devam ettiği için sünni islamcı siyasi gruplarla çıkar ortaklığı içindeler. Türkiyenin diğer % 50 si ile çıkarları uyuşuyor denemez.

  Rusyanın tek derdi onlardan doğalgaz alıp her yıl 15 milyar doları paşa ödemeye devam edelim, suriye ordusunu rahat bırakalım. Türkiye enerji fakiri bir ülke ve oradan doğalgaz almak durumunda. (iran bu konuda sıkıntılı bir seçenek) türkiye Domat gibi ürünlerini de rusyaya satıp döviz rezervini arttırmak durumunda. Ruslarla ticari konularda menfaat ilişkilerimiz var.
  3 ... morat
 3. 3.
  s 400 lazım ise rusya f 35 savaş uçağı lazımsa amerikadır. rusya ermenistana arka çıkıp trump reyizi övüyorsa amerika, trump mektup yazıp "sutupid" diyor putin ise "yeaea bırak o emuğa goduğumun sarı gafalısını gel benimle takıl kanki" diyorsa rusya dosttur. fenerbahçe cska yı deplasmanda yenip los angeles lakers atlanta hawks ı mağlup ediyorsa rusya dost ameriga düşmandır..

  ne saçmalıyorsun lan sen diyecekleri için ; oğlum ülkenin dış politikası aynen böyle. he biz eleştirince buradaki makarnacı kardeşlerimiz kızıyorlar ama biraz atv-ahaber-beyaz tv falan izlemeyi bıraksalar onlarda anlayacaklar mevzuyu. dışarıda kimse bizi ciddiye almıyor. bunlara sorarsan merkel macron falan rte yi görünce saklanacak delik arıyorlar..
  6 -2 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  rusyadır..
  neden..çünkü
  ben zenginim ve rusyaya taşıancam..
  o yüzden..
  tabikide raşşa..
  kıro travesti obez amerikada napcam.yoksa kağıt işleri anlamında abd de yaşamam rusyadan daha kolay.prosedür anlamında.
  1 -3 ... moskofcuckold
 5. 5.
  ikisininde amk. Gavurdan dost olmaz.
  2 ... aboskal
 6. 6.
  ikisi de sikmeyeceği eşeğin önüne ot koymaz.

  Şimdi sen düşün.
  5 ... lipsos
 7. 7.
  Reis ikisinin arasında mekik dokuyor ikisini birbirine düşürmek istercesine . Şunu unutmayalım ki Türk'ün türkten başka dostu yoktur
  ... realistyargic
 8. 8.
  hiçbiri derim.
  2 ... emrebey03
 9. 9.
  Devletlerin dostu olmaz çıkarı olur. Şüphesiz Balıkesirli akıllıca davranır.
  5 -1 ... balikesirli
 10. 10.
  Anlık olarak rusya.
  1 ... sylas122