1. 1.
    ben ılıkgötlüyüm mesela.

bize öyle diyor kendini ifade etme özürlü, alfalığı tamamen fiziksel sanan göt küreleri.

kadın sizin fiziken de, aklen de, zihinsel olarak da üstünlüğünüzü kabul edecek ki itaat etsin.
    sizin daima daha üstte olduğunuzu bildiğinden sizin olduğu için onur dahi duyacak.

o kadar.

bunu görmeyecek kadar kör olmayın beyler,
    kadınlar içten içe domine edilmeyi ister.
    bunu yapabileceğinizi onlara gösterin.
    1 -1 ... biyrunefenim
  2. 2.
    keşke baban o gün sadece o gün şiir yazsaydı.
    3 ... onickihavari
  3. 3.
    ne diyor bu ya? türkçe yazmış ama iki kez okudum anlamadım, bu kadar anlatmaya çalıştığını anlatamama rezilliği daha olamaz. noktalamalara dikkat edip, anlaşılır kelimeler kullanın. olmadı ingilizce yazın belki öyle anlaşılırsınız.

edit. kendini üstün sanan erk*k birey daha kendini açıklamaktan acizse biz kadınlar ne yapalım? hayırlı işler.

edit2. basıma hazır kitabı olan kendini kesinlikle ifade edebiliyor öyle mi? yazılanları da editörler düzenliyor zaten çok kasma, gören de süslü püslü üslub kullanmış sanar ‘herkes anlayamaz’ diyor birde ahahaha evet. palavra sıkmaya lüzum yok sevgili yazar. yeterince anlaşıldın.
    3 ... mor kadife
  4. 4.
    2 kere okuyup anlayamayanlar biraz daha okusunlar.
    malum bayan olduklarından marş motoru geç basıyor olabilir.
    -1 ... biyrunefenim
  5. 5.
    siz kadınlar yok musunuz,
    basıma hazır kitabı olan adama"kendini ifade etme özürlü" diyor.
    e tabi herkes her üslubu anlayamaz.

giderken trip de attı vallahi helal olsun "hayırlı işler"

işte bu yüzden kadın kadındır, erkek erkek.
    -1 ... biyrunefenim
  6. 6.
    Bunu bir de zamanında rahmetli ahmed Arif’e deselerdi keşke denesi cümle. Sana götlü mötlü bi şiirle karşılık verirdi ama bence çok ılık olmazdı:).
    2 ... nocountryforoldmen
  7. 7.
    kadınlara yazılmış şiirleri okuyup kadınlara şiir yazıyorsa ılık götlüdür. meriçtir hatta. yavşaktır.

amsalaktır.

ne kadınlarmış, ne alfa dominasyonuymuş be. sikicem ben kendi küçük dünyamda doğanın bu sıfatını severek kullanıyordum. anasını siktiniz am a buladınız güzelim hiyerşik bir konumu.
    ... everybody calls me alpha
  8. 8.
    Yaw he he.
    -1 ... delikanligolge