1. 1.
  Beni en çok şaşırtan yüzsüzlük vakalarından birisidir. Bir şintoistin bile mesele hakkında konuşmaya daha çok hakkı vardır, ama sizin yoktur.

  Mesele emevilerin iktidara gelme şekli ise iran devrimine bakın, hala ayakta olan iran devrimine. Bu şekilde iktidara gelenler ne hakla emevi iktidarına dil uzatabilir?

  Beşşar'a yardım için Suriye'ye gelen Şii terôristlere ne demeli? insanları sırf sünni diye halen daha kesmiyorlar mı? Irak'da ışid teröristlerinden alınan bölgelerde -özellikle felluce ve musul'da- adı Ömer ve Osman diye çocuk bile öldürmediler mi? Hepsini yaptılar ve yapıyorlar. Peki bunların emevilerin vahşetini eleştirmeye ne hakkı var?

  Emevilerin dini bozduğunu iddia ediyorlar. Peki her aşura ayında kendini kırbaçlamak, Hüseyin, hasan, zeyneb ve fatıma'ya dua ederek Allah'a şirk koşmak kitabın neresinde? Hayır yani emeviler yanlış da siz mi doğrusunuz?

  Çok gariptir ki peygamber (s.a.v)'in gözleri önünde müslüman olan Muaviye ve Ebu Süfyan için aslında onlar müslüman olmadı diyerek onların Allah'ı ve peygamberi kandırabileceğini iddia ediyorlar. Abbasiler zamanında her sefer anında sorun çıkartan, Osmanlı zamanında batıya yönelik her seferde arkadan vuran ve tarih boyunca müslümanların hızını kesen bu kişilerin müslüman olduğuna biz nasıl inanalım peki?

  Bir ateist gelip emeviler hakkında konuşur, bir deist, agnostik konuşur, hadis inkarcısı konuşur, ama Şii konuşamaz.
  1 -4 ... sacma sapan konusan adam
 2. 2.
  dinime küfreden müslüman olsa.
  1 ... merrick
 3. 3.
  şiilerin emevilere dil uzatmaya yüz bulması
  -1 ... idrak yollari enfeksiyonu