1. 1.
  abd'nin ırak'ta yerle yeksan olmasından sonra pentagonda panik baslıyor, ne yapmalıyızda bu cehennemden kurtulmalıyız, hem daha fazla boka batmadan, hem de hedefimize ulasarak bu savastan sıyrılmalıyız mantıgı hasıl olur.

  herzamanki gibi agzındaki küflü dislerinden kan damlayan abd, yeni bir oyunun play tusuna basmasıyla olan olur ve sunni sii savası baslamıs olur ırak'ta.

  savas'ın amerikan ekonomisine verdigi zararı, askerlerin zebanilerin kucağına düsmelerine tahammül edemeyen ailelerin verdikleri tepkiler, asırı anti emperyalist düsüncelerin amerikanın üzerine gitmesi yeni bir stratejin ortaya cıkmasını sagladı. 12 eylül döneminde sag ve sol olaylarının mimarı olan abd (cıa)'nin ruhlarında barındırdıkları kahbe düsünceleri birkez daha gün yüzüne çıkarmıslardır. önce sii mezhebine ait ibadethaneleri bombalayan cıa daha sonrada sunni'lerin camisini bombaladı, iki mezhep arasında ibadethaneli viraneye cevirecek kadar suur yitikligi içinde bir savas baslamıs oldu. asıl amac dis biledikleri iran'ı olayın içine cekmek, çünki iran sii mezheb inancına sahip oldugu için kardeslerimiz ırakta öldürülüyor diyerek savasın tam ortasında bulacak kendini, tabi ırakta sunniler öldürülürken diger sunni olan müslüman ülkeler( türkiye) savasa müdahil olmak durumunda kalacaklar. tabi bu durumda amerika bir tasta elliyüzbinmilyon baloncuk yutmıycak(!), hem sürekli saldırmayı planladıkları iran'ı, tereyagından kıl ceker gibi savasa sokacak hem de ortadoguya hakim olmak sevdalarrının önündeki enbüyük engel olan türkiye'yide fitnenin cıktıgı müslümanın müslümanı öldürdügü savasın ortasına atmıs olacaktı. bu emellerini görüntüde gerceklestirmis gibi görünen amerika, arkasına yaslanmıs zafer sarkıları söyleyip, aldıgı canların gevisini getirerek içtigi biraların gazını cıkartma keyfini yasıyor. peygamber efendimizin hadislerinde mevcuttur, hem iran'a lanet ettigi hem de müslümanların birbirine düsmesini saglayacak fitnenin ıraktan cıkacagını kendisi bizzat söylemistir ki hepside sahih hadistir. yani kısacası bunlarda kıyamet alametlerinden biri. bir senaryo var ve basröldekiler figüranlar rollerini oynuyorlar. sürec hızla kıyamet'e dogru gidiyor, allah sonumuzu hayır etsin
  1 ... western
 2. 2.
  kökeni arapların ırkçı* kavgalarına dayanan çatışmalar bütünüdür.
  sürekli yeni nedenler uydurup aynı ırkçı kavga günümüze kadar taşınmıştır. Özellikle birbirlerinin camilerini bombalamayı pek seviyorlar. bunun nedeni de tamamının muhammedi öğretilerden vazgeçip camiyi put kabul eden putperest bir dine bürünmüş olmalarıdır. bu putperest dine göre karşı tarafın katli vaciptir; öldürenler cennet denilen mekanda sonsuza dek yaşayacaktır. bu putperest dine göre düşmanın putlarını yıkmakta, cennete giden yolu kısaltır.

  not: bir tabi işin için de bir de emperyalist parmağı var. o da ayrı mesele.
  not2: komik olan bu mezhep çatışmalarının araplarla hiçbir alakası olmayan insanlara da taşınmış olmasıdır.
  ... hiyelkar
 3. 3.
  türkiye, mısır, filistin, ürdün, libya, cezayir, fas, tunus, birleşil arap emirlikleri, yemen, umman, suudi arabistan ve kuveytin; iran, lübnan, ırak, suriye ve bahreyne karşı girişeceği savaştır.
  8 -1 ... whitelionarda