1. 1.
    Suudi Arabistan Müftüsü, müslüman bir erkeğin karısını yiyebileceğini belirten bir fetva yayınladı. Fetvada, bir erkek şiddetli açlık çekiyorsa karısını veya karısının vücudunun çeşitli parçalarını yemesine izin veriliyor.
    müftü bu arkadaş, Abdülaziz bin Abdullah.
    http://www.gazetevatan.co...bilirsiniz--777666-dunya/
    belki sen karını acıkınca yersin orospu cocoğu, ama seni bok böcekleri bile yemez.
    22 -10 ... congolos
  2. 2.
    Fakirlerin de et yiyebileceğinin müjdesini vermiştir. her eti yedik karımızınki kaldı yani.
    14 ... hybris
  3. 3.
    ulan şaka gibi ama, işte bunlar hep kıyamet alameti. sahte alimler söz sahibi oluyor, doğrucular susturuluyor.
    6 -2 ... jarrus
  4. 4.
    Doğrudur, karı dediğin kocasının her ihtiyacını karşılamalı yani.
    2 -4 ... doc dr akil hocaoglu
  5. 5.
    ne yapsın penisini mi yesin adam.
    4 -2 ... yasusbi
  6. 6.
    yuh amk. sikerim böyle işi kimse kusura bakmasın. iyice boku çıkmış bu dini çarpıtmanın harbiden.

içimizde de var bunlardan. arap hayranlığına devam edenler bi zahmet artık bıraksınlar bunu. yoksa karısını yemek için siktir olup gidebilirler arabistana.
    3 ... kanicerkenbogulanvampir
  7. 7.
    Gerçek islam bu değil.

Edit: hadi ben siftah yaptım buyrun gerçekleri saptırıyorsunuz diyecekler.
    3 -2 ... sevgilim ben manyak oldum
  8. 8.
    ya resmen ciddi bir şekilde yazamıyorum bu entry'i, sadece "ahahaha" diye gülebiliyorum. neyse, hadi şimdi "gerçek islam bu değil" ciler aksın bakalım buraya.
    -3 ... malcolmgatling
  9. 9.
    konu çok elzem. gerçek islam bu değilci tayfanın gerçek islam da konu ile ilgili fetva nedir acil açıklaması gerekiyor. akşam ülkede karısını pişirenler olabilir.
    4 -1 ... congolos
  10. 10.
    istediğimiz yerden başlayabiliyor muyuz bari?

ben klirotisten başlayacağım. ne manyakça şeyler yapıyor bunlar yauf. millet zengin olur 'düşünüyorsam varım' türevi şeyler söyler bunlar zengin olur 'karınızı yiyebilirsiniz' der sonrada vay efendim gerçek din böyle değil.
    2 -1 ... realist yaklasimci yazar