bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  -bana neden sert davranmıyorsun?
  +ne gibi?
  -dövsene beni!
  +seni seviyorum, bunu neden yapayım?
  +hoşuma gidiyor. hakaret ederek döv beni. aşağıla... şu şemsiyeyi al, önce tükür suratıma sonra onunla döv beni.

  şemsiyeyi almak üzere iken uyandım. erekte olmuş yalnızlığım ve gecenin kasveti saat tam 04.12'de vurmuştu şakaklarıma. elimi yüzümü yıkadım. uykum gelmeden yatağa girmek... al sana işkence. sonra sabaha kadar martıları ve kadınları düşündüm. martılar daha saydamdı, daha iyiydi. hiçbir martı sizi yarı yolda bırakacakken büyük laflar etmezdi. simidi yer, gider. neyse.

  işte rüyamda bir sözlük kızı ile sevgiliydim. birkaç gün önce kadıköy civarında gördüğüm bir sevgili kavgasında çocuk önce sokak lambasını yumrukluyordu, kızın siklemediğini görünce ise elindeki şemsiye ile kıza vurmuştu. bu iki olay birleşmişti... sanırım bilinçaltım sözlük kızlarının dayaklık olduğunu bana anlatmaya çalışıyordu.

  gerçekten de öyle değil mi azizim. birbirinden şımarık sözlük kızları, onların egoları ve gereksiz girileri... hayatlarındaki geri itilmişleri sözlükte şımarıklıkları ile giderme çabaları. ve bunları biz burada eğlenmeye çalışırken yapmaları... açıkçası sinirlenmemek elde değil.

  istedikleri erkek tipini yazmaları falan da cidden iğrenç durmakta. kendi alien tipine bakmadan beni istemeleri falan cidden manidar. yok brad, yok kıvanç, yok absolute zero... bildiğin şımarıklık bu. yazık!

  hadi ama... küçükken evinize gelen şımarık çocukları anne korkusundan dövemeyen sizler de benimle aynı fikirdesiniz. ortamı birkaç kamyoncu kılıklı sözlük gızına bırakmayalım. şımarıklığın çözümü basit... hem bazı kadınlar şiddeti sever. bu başka bir konu, sonra değiniriz.

  freeze you later
  2 -2 ... absolute zero
 2. 2.
  kıyılmaması gereken eşsiz kar taneleridir.

  madem konu açıldı belirtmeden geçmeyeyim. bahse konu kızlardan tanıdım bir kaç tane, ciddi anlamda hakaret ve dayak isteyen. sürekli vurulmasını isteyen mi dersin aşağılanmak mı dersin fakat bir tanesi dikkatimi çekmişti.
  o ise bana almanca küfret, ağzına ne gelirse say ama almanca olsun demişti.
  2 ... arsizz