Advertisement

 1. 1.
  serserilerle evlenmeleri olabilir. sonra da zırlarlar bunlar. evet, birçok türk kadını bu halde.

  kaldı ki zaten bir adamın şiddete yatkın olup olmadığı hemen anlaşılır. ha bunu anlayamadıysan hayatta kalacak zekaya sahip değilsin yapacak bir şey yok.
  4 -5 ... imagiro
 2. 2.
  Yanlış insan seçmiş olmalarıdır.
  1 ... oldiessa
 3. 3.
  Her ne kadar şiddet yanlış olsa da nedeni çenelerinin ayarsızlığıdır..
  -4 ... for who why can i do
 4. 4.
  (bkz: dırdır)
  -5 ... kurenai
 5. 5.
  ya kocamdır döver sever yine de vazgeçmem mantığında yada eğitimsiz, kendi ayakları üzerinde duramayan kadınlar olmalarıdır.
  ... thegodsmustbecrazy
 6. 6.
  mağdur olmalarıdır.
  2 ... paranoid kedi
 7. 7.
  ekonomik özgürlüklerinin olmaması.
  1 ... zall save the queen
 8. 8.
  diyelim bir kadın şiddet gördü gördü gördü, sustu sustu sustu ve en sonunda eşek cennetini boyladı. şimdi bu kadın eşek cennetini boyladıktan sonra sözlükteki meriçler arkasından ağıtlar yakar, kadına şiddetten dem vurur. lakin o ölen kadın muhtemelen arkasından ağlayan meriçlerin hepsini "öfff ne kadar pısırık" bunlar diye alaya alırdı.

  bilmem anlatabildim mi ?
  1 -1 ... imagiro
 9. 9.
  şerefsiz bir erkek yakına sahip olmak.
  3 ... trolleri cok seven adam
 10. 10.
  kendini erkek sanan ve çükten ibaret olan yarrak kafalı bireylerle birlikte olmaları, erkek(!) cinsinden fiziksel olarak daha dayanıksız ve nazik bir yapıda olmaları, korkutulmaları, gereken önlemlerin ve hukuksal şeylerin yetersizliği, polis korumasında bile öldürülme örneklerinin bulunması.
  yıl olmuş 2015 hala şiddet uygulayan şerefsizlerin olduğu bir dünyada yaşıyorlar. konuşunca bile şiddet görüyorlar ve bu normal karşılanıyor bazılarının gözünde. konuşmak -boş bile olsa- o herif ve o zihniyet için şiddete yeterli bir gerekçe. bu insanlar sokak ortasında bile şiddet görebilirler çünkü yanındaki karaktersiz varlık toplumun duyarsızlığının farkında ve kimsenin yardıma gelmeyeceğini biliyor.
  3 ... testerenin piskileti