1. 1.
  türkiye de malaesef çok fazla olan guruhtur. amaç aynı hristiyanlıktaki gibi derin mezhepsel uçurumlar yaratmaktır. ne kadar zorlarsanız zorlayın sünni ve şia islam anlayışı birbirinden asla kopmayacaktır. çünkü çok derin itilaflar söz konusu değildir. kaldıki iran islam devrimini yapan (allah ondan razı olsun) ayetullah humeyni islam şiasını ehli sünnete çok fazla yaklaştırmıştır. hilafet meseleleri hariç çok fazla itilaf smz konusu dahi değildir. kaldıki son yüz yıldır amerikalıların bastığı toprağı yalamaktan dilleri iltihap bağlamış, sünni araplardansa; 1979 dan beri bütün emperyalizme meydan okuyana şia yı yüzbinlerce defa kabul ederim. herkes kendi sapıklığına baksın. ne demişti ahmedi nejad: sünnilik büyüktür, şialıkta büyüktür velakin hepsindende büyük islamdır. ortak noktamız bu.

  biliyorsanız konuşun alim sansınlar. bilmiyorsanız susun adam sansınlar.
  4 -11 ... entut
 2. 2.
  sapıklıktır ! ters ilişki, hayvanlara tecavuz, aşure günü birbirinizi zincirlere vurmanız daha bunlar bizim bildiklerimiz. hz ömer ve hz ebu bekir'e gavur demeniz, ayşe anamıza kötü kadın demeniz. allah ayet indiriyor, o kadın masumdur diye. bir şey daha var, peygamber efendimiz (sav) ajanlarla dolaşacak, yiyip, içecek ve allah onu uyarmıyacak ? bu ne sapıklık ! haddinizden büyük söz ediyorsunuz !
  3 ... denzkore
 3. 3.
  (bkz: Artık cahillerin bile doğruyu bilmesi)
  1 -1 ... impuls
 4. 4.
  sapığa sapık dediği için suçlananlardır.
  zamparalarla orospulara tek gecelik nikah kıymak, 4'ü bile az bulup 9 kadına kadar nikahlanmaya caiz demek, eshabın en büyük iki ismine açık açık kafir demek ve sonra da ''bize sapık diyolar'' diye millete saldırmak. vay anasını...
  can yücel abimizden gelsin:
  (bkz: bu memlekette göte göt denir)
  5 ... seyhini ucuran murit
 5. 5.
  aslında görgülü entelektüel bir şa sünnilerle dosttur ve onların itikatına hakaret etmez. Evet araştırmadan fikir sahibi olmayan cahildir. 2 mezhebi birbirinden ayıran sebep, (bkz: tevella teberra) (bkz: nehy ez münker) bunlardır.
  ... kafkasyavampiri
 6. 6.
  bu tip sünni müslümanlara, eğer tutarlı iseler saygı duymaktan başka yapacak bir şey yoktur. nihayetinde din işte insanları birbirine düşürmenin en basit yolu...

  ancak bunu savunanların milliyetçilik taslamalarına çok kızmışımdır. adam hem türkçüyüm diyor hem de şah ismail zındıktır, şiiler sapıktır diyor, 40 milyon şii azerbaycan türk'üne hakaret ediyor. işte bu sinir bozucudur.
  1 ... tekyolkemalizm
 7. 7.
  kimse kimsenin cehennemde yanmasını istemez.

  Dini kendi çıkarları için kullananlar munafık sayılır.
  ... kafkasyavampiri
 8. 8.
  Din birdir ya odur yada budur muhammed zamaninda islam yasanmiyormuydu ki simdi onlarca cesit yol yontem var ikisinden biri sapkinliktir ama hangisi bilemem.
  -1 ... turok
 9. 9.
  hepsi sinir bozan sebepler işte.

  Edit vefat etmiş babası suni, amca tarafı süni ama kendisi şia olan anlar bunu, ve şahsımın içinde bulunduğu durmda budur işte.
  Hep mezhep temalı konuşmalar sinir bozucu gelmişdir, oradan uzaklaşılmışdır.

  Evet kim anne yada babasının cehenneme gitmesini ister ki?
  ... kafkasyavampiri
 10. 10.
  milliyetçilikte şia da sapkınlıktır derse doğru yolda olacaktır.
  ... saidnaci