1. 1.
  Tüm şişmanlarda görülen durum.
  Siz balık misiniz aq.
  5 -3 ... patronum
 2. 2.
  balıkesirliyim diyen de azımsanamayacak kadar var.
  6 ... just call me alpha
 3. 3.
  zayıfım demesinden iyidir.
  -2 ... hakusbenk
 4. 4.
  ne desin? balina gibiyim mi desin.
  tuhaf sorudur.
  2 ... ne olursun guzelim sevsem seni
 5. 5.
  Ben sarışınım aslında saçlarım güneş görünce sarırıyor .
  ... biraz martin biraz riggs
 6. 6.
  Sen (bkz: balık eti) yazabil diye.
  4 ... lipsos
 7. 7.
  Muhtemelen kilo vermek isteyip veremedigi ve kendini daha mutsuz hissetmemek icin öyle diyordur. Isterse zayifim der size giren cikan ne acaba? Bir insanin yuzune karsi "sen sismansin, obezsin" vs diyerek o kişinin iyice mutsuz olmasina neden oluyorsaniz siz kalitesizin önde gidenisiniz kusura bakmayin. Burada matah bir seymis gibi yazmayin bari.
  3 ... louisa clark
 8. 8.
  Bír nevi psikolojik olarak Rahatlama için söylenir. Ayrıca tlc kanalını açıp ağır yașamlar programındaki 250_300 kiloluk insanları izleyince daha da rahatlanır, Ben șișman değilim ki denir
  ... alexdeberk
 9. 9.
  Balina gibiyim demek istiyorlar...
  1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 10. 10.
  bazı zihniyetleri görünce söyleyenlerin göze sempatik gelmesine sebep olmaktadır. bunu söyleyen insanın sağlığını düşünüyorsan karşısına geçip şişman, şişko, obez demezsin. belli ki adam/kadın kırılıyor bu tarz şeylerden. nazikçe anlatırsın ne yapması gerektiğini zaten bozuk olan psikolojisini kendi iğrenç eğlence anlayışın ve kirli ego tatminin için dahada bozmazsın.

  dünyada pek çok insan dertlerinden kurtulabilmek adına bir şeylere sarılır. kimisi içkiye, sigaraya, kumara, eğlenceye veya başka başka şeylere verir kendisini kimisi yemeğe. kimisi gerçekten rahatsızlıklar yaşamış bünyesi çöküntü yaşamıştır az yese, istemese bile kilo alıyordur. o yüzden yaklaşırken temkinli olunmalı konuşurken seçilen kelimelere dikkat edilmesi gerekmekte. tabi gerçekten iyiliğini istiyorsanız o insanın.
  5 ... mel mel bakan gibson