1. 1.
  2018 yılı itibariyle düşük iq'ya sahip olduğunuzu gösteren 2 özellik. Kızlar orospu, tek dertleri para iken senin gibi tipsiz şişman asosyal ibneler olmasaydı dün gece tavladığım 2 kızdan biri sizin gibi bir yobazla çıkıyor olabilirdi.
  -4 ... dolar 7 oldu amk
 2. 2.
  şişman ve asosyal olmak
  5 -3 ... vallabilmiyorum
 3. 3.
  lisede böyle bir arkadaşım vardı, arkadaşı olmadığı için yalnız hissetmesin diye onla takılırdım, telefonla da sürekli arardı. üniversiteye geçip bir iki arkadaş edinince unuttu beni şerefsiz vefasız.
  7 -2 ... binaryyildirim
 4. 4.
  Benim soruları alayım.
  4 -1 ... huysuz ruzgar
 5. 5.
  Fiziken ve ruhen sorunlu olma durumudur.

  Bu soruna sahip kimseler keşke demekle hiçbir şeyin değişmediğinin bilincinde de değillerdir.

  Sizin adınıza üzülüyorum bazen.
  -2 ... carmencita
 6. 6.
  mal olmaktan iyi olduğu kesindir. biraz girişkenlikle ve sporla halledilebilecek bir problemdir zira ama beyin olmayınca olmuyor biliyorsun. oksijenin görev görmesi, o beynin fikir üretmesi gerekiyor. bu fikir değil ama kardeş sen başlık sıçmışsın baya nur topu gibi.
  2 -3 ... kediciksiz adnan hoca
 7. 7.
  Anlayamadığım insan tipi. Fiziksel özellikleriniz yüzünden asosyal olmak ? Kişiliğinizin özelliğini takıntılı bir dış güzellik algısına kaptırmayın. Her insan güzeldir çünkü her insan özeldir. Sizden başka bir tane daha yok bu dünyada mutlu olun.
  4 -2 ... cizgi kiz
 8. 8.
  Tek hareketle çözülecek konu. Spora başlayıp yapanlarla arkadaş olarak devamlılık sağlanır hem asosyallikten kurtulmak hemde zayıflamak için muhteşem çözüm.

  (bkz: aklın yolu bir)
  1 -2 ... sivil
 9. 9.
  eski ben 15 kilo verip üstüne kendimi geliştirdim şuan gayet sosyal bir insanım,değişimi yakalamak senin elinde kimse mükemmel bir insan olarak doğmuyor kişilik hamurunuzu düzgün kar mükemmelliyete ulaşabilirsiniz.
  ... bitwise
 10. 10.
  E bu Amerikan filmlerinde hacker tasviri.
  1 ... antimilitanist