1. 1.
  * kilolu olma durumu, mesela balina gibi.

  ukteci: minik mavi balina.
  3 -3 ... tu kaka bana
 2. 2.
  yemiş yemiş sıçmamış insanların icra ettiği eylem. kakaları içinde kalmıştır bunların.
  4 -18 ... minik mavi balina
 3. 3.
  takıntı yapılırsa çok büyük özgüven problemlerine yol açabilecek fiziksel görünüm.
  3 ... texaskatliami
 4. 4.
  tembel insanların olduğu şey.
  müsrif insanların olduğu şey.
  asosyal insanların olduğu şey.
  5 -12 ... the theorycrafter
 5. 5.
  düşündüğünüz gibi yemiş sıçmamış durumu değildir her zaman. bulunmaz hint kumaşı gibi saklanırsınız aileniz tarafından elalemden. hareket etmek ne demektir ancak gittiğiniz pikniklerde öğrenirsiniz, veya yazın 1 2 aylığına gidilen tatillerden. haliyle kilo almamak için aç durmak gerekiyor böyle durumlarda. aç yaşayamayacağımıza göre elden pek bir şey gelmez bu durumlarda.
  6 -1 ... saane
 6. 6.
  ne tembel ne de asosyal insanın akıbetidir; sadece yemeyi içmeyi çok seven ve dışarı da çıksa evde de otursa yemek yiyen insanı bekleyen kaderdir.
  5 -2 ... birdamlaumut
 7. 7.
  biraz irade,kararlılık ve yaşam tarzındaki ufak değişikliklerle değiştirilebilecek durumdur.

  şişmanlık herzaman asosyallikle alakalı değildir , bu durumda sosyal olan tüm insanların fit olması gerekirdi ki böyle bir şey yoktur. şişmanlık biraz da o ülkenin yemek kültürü ve devlet tarafından sağlanan sosyallik, spor olanakları ile ilgilidir. Herkesin ekonomisi spor kulubüne gitmeye yetmez, sokakta yürüyen bayanların arkasına magandalar takılır, kornalar çalınır, bisiklet sürebilecek bisiklet yolları yoktur, çocukların ne dışarda nede okulda oyun oynayıp enerji atabileceği yerler yoktur, okulda müdür gelip bizzat oynanan topu patlatır vs. Hareket etmek, spor yapmak için bukadar kısıtlı olanaklara sahip bir ülkede şişmanlık şaşırtıcı bir sonuç değildir.
  6 ... reflectionofthemirrors
 8. 8.
  metabolizmanın yavaş çalışıyor olmasının sonucu da olabilir.
  4 ... seri eksi oy veren inbe
 9. 9.
  benim olduğum durumdur... Sırf bu yüzden sevilen kızla birliktelik kuramaz insan, çıkma teklif edip reddedilir. Yüzündeki sivilceler ve 100 kilo eden yağlarıyla kimse sevmez bu şişman insanları.
  8 ... bugulucamlar
 10. 10.
  çok yemek, hareketsiz kalmak, metabolizmanın yavaş olması... her şey bir yana, bir insanı bilerek ve isteyerek kilo aldıracak durumlara sürükleyebilir hayat. inanması güç nedenlerle...

  bu yüzden ''ıyy ne kadar iğrenç insan rahatsız olur ya'' dememek lazım. mantıklı nedenleri olabilir.
  6 ... keyif ehli