1. 1.
  sadece hava ve suyla beslenmesi gereken kızlardır.
  3 -8 ... pinaa
 2. 2.
  şekilcilik kötü bir şey fakat sonuçta gerçek. biraz az yemesi gereken kızlardır. fakat şişman kızlar şişmanlıklarından dolayı dışlanmamalıdır. belki manken gibi kızdan çok daha akıllı ve sevgi dolu bi kalbi vardır ve de sizi mutlu edebilir. gene de zayıflasınlar ama.*
  12 -4 ... birgarip
 3. 3.
  nedense melek gibi bir yüze sahip olankızların çoğunluğunu oluştururlar, bakrsınız "ulan niye insan gibi yememiş bu, çok tatlı olurmuş" dersiniz. tabi bu güzelliğe büyüyen yüzey alanında hataların daha küçükmüş gibi gelmesi de neden oluyor olabilir.
  16 -4 ... tenpura
 4. 4.
  aynı zamanda bulundukları arkadaş grubunun beyni olan dedikoducu kızlardır. sivilce ve göt/ göbek oranları her daim gelişme göstermektedir. kendileri mutsuz oldukları için arkadaşlarınında mutsuzluğu için cia gibi çalışır bu allahsız tosbagalar. ulan sen olmasan mutlu mesut yaşıyordum.
  8 -10 ... hasanalmazbasanalir
 5. 5.
  g-string in hiç yakışmadığı kızlardır.
  3 -7 ... cehennem tanrisi
 6. 6.
  bazıları gerçekten çekici olan kızlar.
  15 -1 ... durzupasa
 7. 7.
  sürekli diyet listeleri ile boğuşan kızlardır. hele bir de kısa boylularsa sağlık topu görüntüsünden uzaklaşmak için ölüm orucuna girmeye and içen lakin her seferinde engeller??? yüzünden bırakan kızlardır. ne alakaysa muhabbetleri çok güzeldir, şirindirler fakat standartları uymadıklarından " yalnızlar " kategorisinde başı çekmektedirler. mükemmel yemek yaparlar, böyle kızı alacaksın, evinin kadını yapacaksın...
  10 -2 ... nevi sahsina munhasir
 8. 8.
  zayıf olarak kabul edilmeyen kızlardır. Şişmanlıklarına sebep ya obezite ya da hormon bozukluğudur. Bir kısmı da boğazını frenleyemediği için şişmandır.

  Erkekler tarafından pek beğenilmezler. Ama genelleme yapmak da doğru değildir. Gerçekten iç güzelliğine önem veren erkekler tarafından tercih edilebilirler.

  Birçoğu içinde bulunduğu durumu kendisine problem edip zayıflamaya çalışır, kimileri sahiden de başarılı olurlar, kimisi de beceremez, üstelik daha da şişmanlar.

  Tavsiyemiz biran evvel zayıflayıp sağlıklarına kavuşmalarıdır.

  Çeşitleri için
  (bkz: hem şişman hem kibirli kız)
  (bkz: hem şişman hem sevimli kız)
  (bkz: beni kategorize etme)
  7 -2 ... kizilmaske
 9. 9.
  eğer doğuştan şişman ise yapacak bir şey yoktur tanrı onu öyle laik görmüştür bu yüzden bu tür kızlara laf etmemiz doğru olmaz fakat sonradan boğazını tutamayıp obezliğe doğru hızlı hızlı adım atmaya başladıysa, e biri bu kızı durdursun yav!
  6 -2 ... erdinch
 10. 10.
  (bkz: kaçılası kızlar)
  4 -8 ... la purga