1. 1.
  son zamanlarda iyice kendini belli eden iç burkan durum.. halbuki şişman*kızlar bana nedense daha çekici geliyor.. ilk tercih olmazlar belki ama kim istemez ki yanında pofuduk, ımm sonra pamuk gibi.. yumuşacık bir kız..

  buradan kilolu kızlara sesleniyorum.. sakın ha kendinizi kötü hissedip aranızda ağlaşmayın.. size hasta olanların sayısı da az değil.. ben sizi çok seviyorum mesela..
  o yüzden kendinizi evlere kapatıp sik gibi kaldım diye üzülmeyesiniz.. dediğim gibi ben sizi seviyorum.. siz özel insanlarsınız..
  4 -3 ... draco von hagen
 2. 2.
  nerden ekmek çıkar diye ne yapacağını ne diyeceğini şaşırmış yazar çırpınışı sonucu söylenen ifadedir.

  talebin düşük olduğu yere yönelip şansını maksimize etmek mantıksız değil ama abazalığın bu derece dışa yansıması öyle sanıyorum ki şişman kızları bile "itmek" için gayet yeterli bir nedendir.
  5 -1 ... ever
 3. 3.
  şişme kızların özgüveni düşük olması.

  yaran yanlış okumalar.
  4 ... linka
 4. 4.
  nedeni ise, sadece kızların şişman olmasıdır. Sonuçta erkeklerin hepsi üçgen.
  6 ... cakmasamara
 5. 5.
  kendindeki cevherden habersiz yasamasidir.
  4 ... kutuk
 6. 6.
  kendindeki cevherden habersiz yasamasidir.
  1 ... kutuk
 7. 7.
  yanlış bir tespit olduğunu düşünüyorum.şişman kızların kabullenmişliği daha yüksektir ve gereksiz egoları ve kaprisleri yoktur.her zaman zayıf hemcinslerine göre daha dobra ve kararlıdırlar.ergenlik süreci ayrı tabi.
  1 ... bokatasatmasicrar
 8. 8.
  Doğrudur. Bir de bunların bazıları converse' de giyer. aNCAK Özgüveni yüksek olanlarına dikkat edin, ezer geçer cidden. sEViMLiLiK YAPMAYA ÇALıŞANLARıNDAN iSE HıZLA UZAKLAŞıNıZ!
  1 ... culsezar
 9. 9.
  düşük falan değildir. lan o kiloyla tayt giyiyorlar sen neden bahsediyosun? en nefret ettiğim şey şişkoların özgüvenidir.
  5 -2 ... brian o conner
 10. 10.
  yanlis yapan ozguvenini yuksek tutmasini istedigim kizdir. ben onlari seviyorum. bana ulassinlar ozguven icin.
  1 ... adaya ozel kondom