1. 1.
  düşüncelerinin içinde pek de mantıklı şeyler barındırmayan insandır.

  şişko olduğu halde hala yemek yiyen insan
  3 ... tilki
 2. 2.
  hiç yemek yemezse özellikle aşırı kiloda ise 10 günde ölecek insandır. yani isterse bin kilo olsun, yemek yemek zorundadır. ama görseldeki gibi pastayı götürmese iyi olur.
  1 -1 ... gercekleri soylerim
 3. 3.
  yemek yemezse yasayamaz ama resimdeki bacım bizede savunacak bir taraf birakmiyorsun ki. sen ara ver biraz. bi on dakika falan.
  4 ... uyuyamayanadam
 4. 4.
  Arkadaş birde bunların reklam edenleri var. Check-in yapmış restoranda' de foto atmış kahvaltıda... Ulan madem yiyorsun tamam gene ye ama bari konuşma! Haydi diyelim konuşuyorsun e o zaman reklam etme mübarek...
  1 -1 ... huskerrr
 5. 5.
  yaşamına devam etmek için yapılması gerekeni yapıyordur.
  1 -1 ... wolfywolfy
 6. 6.
  Benim mantığım şudur : bir insan günde 2 büyük boy pizza yiyerek 200 kilo olamaz arkadaşlar,bir süre sonra kilo alımı durur ve zaten günde 2 pizza normal öğünün haline gelir. Boy pos kalıp yerinde,hayvan gibi yiyiyorum bir sıkıntı olmuyor. En azından sıska olmak yerine,kesinlikle şişman olduğum halde yemek yemeyi tercih ederim.

  Özet : sıskalar deliriyor.
  1 -2 ... sisman
 7. 7.
  Mesela ben.

  Masabaşı iş yapma, spora vakit bulamama ve stresin birleşmesi ile tok olmaya rağmen yemek, tatlı yer hale geliyorsun. Sonra da pizzanın yanına light cola söyler hale geliyorsun.
  Tabi sen bunu yapana kadar çoktan bel bölgesinde 2 kilo yağ birikmiş oluyor..
  Demem o ki. Agzınızı bantlayın. Yine de yemeyin. Şişko oluyorsunuz sonra.
  1 ... morfinligeceler