1. 1.
    geleceğe yatırım yapan erkektir. ben çok gördüm böyle şişman kızla sevgili olan, kız bi zayıflıyor aga üüfff filinta filinta. adamlar işi biliyor.

ha kız güzelleştikten sonra erkeği arada boynuzlayabilir o ayrı tabi.
    3 -2 ... ortadireksaban
  2. 2.
    akıllı erkektir.

o kız şehir merkezine uzak boğaz gören arazi gibidir.

zamanı gelince degerlenir.
    4 -2 ... excellent
  3. 2.
    Şişko olduğum dönemlerde şöyle biri olsaydı kalan hayatımı ona adayabilirdim. Böbreğimi istesin verirdim, o derece. Ruhani Bunalımlarım da vardı.

Sonra ben kendi kendime atlattım. Ya da alıştım bilmiyorum.

Kiloyu da verdim bu arada.

Drmek istediğim kilo verilir, ruh hali düzelir. Kendi kendine bile düzelir. bu başlıktaki adam o süreçte bu kızın yanında olursa hayatı boyunca yalnız kalmaz tekrar.
    7 -1 ... wendy vermeer
  4. 3.
    Aşkına sahip çıkıyorsa zayıf kıza aşık olmaktan farki yoktur.
    3 -1 ... son tahlil
  5. 4.
    Şşş birilerinin sevgilisi şüşko.
    Aynen kardeş, şekilci ve kötü kalpli olan biziz. Estetik yönümüzün gelişmiş olmasının insanlıkla hiç bir ilgisi yok. Gınam gınam tıkınan, açgözlü, iradesiz, kendine saygısı olmayanların -hasta olanlar hariç- karşılığında edindikleri yağ tulumu bedenin suçlusu yine biziz aynen.
    Hem kıskançlıklarına maruz kalıp hem de "insinliri diş girinimini giri yirgilimi" hıııııı'sıyla tehdit alan biziz.
    (bkz: hem kel hem fodul)
    5 -4 ... just do asetilsalisilikasit
  6. 5.
    'aşık olan' kısmını gören bi ben miyim?
    1 ... jalehan
  7. 6.
    her şişman kızı ''gınam gınam tıkınıyor'' zanneden cahil ibnelerin zoruna giden erkektir.

şişmanlık yemekle alakalı bir olay değildir sayın amına koduklarım.

nice senden benden fazla yiyen kız vardır ki incecik aq.

hormonlar, beden indeksi, şeker, tansiyon vs gibi bir sürü etmen var şişmanlığa yol açan. sen kalkıp iradesiz, açgözlü diye laga luga edersen senin ta amına koyayım.

sağlık meselesinde önyargı olmaz.

ayrıca kişi kilolu olmak isteyebilir. tercihtir bu. sana ne oluyor lan ibne?

kendine saygıyla ne alakası var?

sonuç olarak bir sürü şişman kız vardır ki yanında filinta gibi herifler. bu işler böyle.
    sevgi, aşk bunlara bakmıyor.
    2 -2 ... system error
  8. 7.
    eğer şişko triplerinde değilse, karşısında ki de insansa hiçbir şey ifade etmez.
    ... sacredspirid