1. 1.
  acun ılıcalının boşanmasında parmağı olduğu öne sürülen kadındır. 90'lı birine göre sıradışı bir performans.*
  26 -2 ... isyankarbumerang
 2. 2.
  (bkz: rossgaller)
  8 ... planet
 3. 3.
  ünlü olacağı hissine kapılınca tezcanlılık yapıp okulunu donduran zihniyet. cahillik sevdalısı. parayı hayatın, bilginin hatta sanatının önüne koyan tip.
  65 -1 ... keamauna
 4. 4.
  bu kız deniz akkaya nın model yarışmasına katıldığında öyle sinir bozucu hareketler yapıyordu ki aklımda o günden bugüne o şekilde kalmış. esmer bir model vardı kız rahatsızlanıp hastaneye kaldırılmıştı şeyma da kızın taklidini yapıp kıkır kıkır gülüyordu. bendeki hafızaya da bak. neyse sonra var mısın yok musun da görünce lan dedim bu kız o kız herhalde haberleri yok o yarışmaya katıldığından. sonra da bu haber. valla onu bunu bilmem olum karılarınızı aldatacaksanız yarın öbür gün ocağınıza incir ağacı dikecek türevde olmayan kadınları seçin bari ya da bi siktirin gidin aldatmayın karılarınızı. akşam akşam sinir kestim lan.
  58 ... benbunlarikimseyeanlatmadim
 5. 5.
  acunun sevgilisi olduğu iddaa edilen kişi,istanbul Aydın Üniversitesinde okuyan ve moda tasarımcısı olduğu söylenen şahıs.Yanlız anlayamadığım bir konu var ki varmısın yok musun adlı yarışmaya katıldığı söyleniyor.Fakat ben her bölümünde en azından zapping yaparken 5 dakika durmuş isem bu hatunu neden hatırlamıyorum?neyse kıssadan hisse kanımca şeyma subası kendisine verilen teklife 'varım' demiştir.
  8 -1 ... countessofuniverse
 6. 6.
  güzel bir kız değil. sokağa çık, pazara git, buna benzeyen 100 kız görürsün.
  35 -2 ... haklidegilmiyim
 7. 7.
  türk işi karolin
  31 -1 ... mo ni fe
 8. 8.
  acun'un karısı biraz intikam heveslisi, dişli bişey olsa ski tutacak zavallıdır. şansına para aşığı çıktı da (nafaka peşinde koştuğundan) korkmasına gerek kalmadı.
  13 -2 ... 2grbeyinyalnizlikvehuzur
 9. 9.
  kutusundan 25 milyon tl çıkmış.
  20 -2 ... mrcienfuegos
 10. 10.
  o yollardan geçen hülya avşar'ın enteresan bi şekilde geçmişini unutarak terslediği ve zengin olduktan sonra hülya gibi asil olduğunu zannedip evli adamların kapatması olan kızlara aynı şekilde tepki vereceğine inandığım kişilik.
  18 -1 ... paslafindumonde
 11. şeyma subaşı Başlığındaki Önemli Entry'ler