1. 1.
    Her türk kızının ve benim istediğim şeydir.

Ulan seviyorsun bu hayatı amk.

şeyma subaşı tarzı bir hayat yaşamak istemek
    -5 ... zabaha gadar eglence go on
  2. 2.
    Şu açıdan hak veriyorum bunu isteyenlere bu kadın onca rezillik yaptı, elde ettiği herşeyi evliyken sevgilisi olduğu adama borçlu ama bugünler de çok saygı değer muammelesi görüyor. Yani bu durumu görünce insan ister istemez o zaman neden ben onurumla, şerefimle yaşamak için bu kadar didiniyorum diyebilir, madem kötülüğü yapanla iyiliği yapan eşit değer görüyor o zaman ne manası var gururlu yaşamak için didinmenin? işte insanlar böyle deli düşüncelere girmesin diye kötüye kötü deyin.
    ... sad butterfly
  3. 3.
    Evli adamdan bi çocuk peydahlayıp sonra o adamın parasını yiyip havasını atarak ama aynı zamanda olur da seni şutlarsa biteceğini bilerek yaşamayı istemek mi? yok, ben almayayım.

Edit: mesleğe bak amk. Instagram fenomeni. Ne s.ke yarıyor? hiç.
    1 ... nammu
  4. 4.
    Ben bu kizin melisaya 8 aylik hamileyken karni burnunda evde oturup çizim yaptigi cok buyuk bir stilist olacagini ima ettigi gunleri de hatirliyorum.

O zamanlar 300 takipcisi filan vardi hamileydi ailesiyle yaşiyordu taninmiyodu tam bir varoştu bence bugun geldigi konuma kendisi de inanamiyodur. Stilist olamadi ama dunyayi gezdi orospu acun keske kizi alip stilist yapsaydi da gozumuzun onunden cekilselerdi.
    ... patronum