1. 1.
    acun'a canlı yayında attığı; parayla ilgili, miami'deki otelle ilgili mesajlardan sonra yaptığı açıklamadır. bir talihsizliktir canlı yayında bir nevi dilenci gibi para istemiş ve milyonlarca insan buna şahit olmuştur. çok medeni bir açıklama yaparak acun ile önceliklerinin çocukları melisa olduğunu vurguladığı videodur. geçmiş olmasın hanfendi iyi olmuş https://twitter.com/enson...tatus/1186574183926554625
    5 -2 ... karpuzreceli
  2. 2.
    Demeçleri duydunuz. Tüm Türkiye bu iki eğitim yoksunu kişiyi konuşuyor işte. Vay ülkeye bak be!
    9 ... agca
  3. 3.
    adamın iliğini sömürdün amk karısı.
    7 -2 ... eti cin baba
  4. 4.
    acuna çok bile bu kadın . tencere kapaklar aslında neden ayrıldılar ki .
    5 -1 ... pennearabiata
  5. 5.
    Acun da kafa yok bu sülükten kendini kurtaramiyor.
    2 -1 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    manevi ne konuşuyormuş acaba ? mesela yeni sevgilisi ile her gün paylaştığı yatak fotoğraflarını falan mı ? beni şöyle güzel seviyor böyle evire çevire seviyor diye mi anlatıyor ? o çocuğa yazık günah böyle bir annesi var. sıkışınca hemen çocuğu at ortaya. o çocuk bu kadının yanında yakınında nasıl ruh sağlığı yerinde büyüyecek..
    12 -2 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    Maddi manevi değil de sade maddi.
    1 -1 ... panama sunrise
  8. 8.
    Danışıklı dövüş. Şunlara prim vermeyin, paylaşmayın buralarda.
    ... bh61
  9. 9.
    Aile kavramının bu ülkede değeri olsaydı, çocuğun velayetini ne anne ne baba alabilirdi.

Büyük konuşmamak lazım, şahsen bu durum benim başıma gelse çocuğun velayetini annesinden alırdım.

Söylenecek çok şey var da...
    Neyse, susalım.
    4 -1 ... thebiggraywolf
  10. 10.
    Ahahah.

şeyma subaşı nın mesaj açıklaması
    9 -1 ... insan olmaya ceyrek kala