1. 12.
    halka ne gözle baktıklarını belirten, halk düşmanı siyâsi söylemi.
    2 ... lysimachos
  2. 11.
    şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar
    2 ... kafam bir milyon
  3. 10.
    ağır konuşmuş ama haklı mı haksız mı bunun yorumu muhataplarına kalmıştır bence.

not: bana dese daha ağırını bende ona söylerdim ama tabi o benim, başkalarının hayatına karışmak ne haddime.
    2 ... ra s al ghul
  4. 9.
    Akla neyzen tevfik'i getirmiştir.

insanoğlu gariptir
    Her lafı kaldırmaz
    ibne dersin kızar da
    Sikersin aldırmaz.

Antep halkı lafı kaldıramamış.
    6 ... saint andre
  5. 8.
    Gaziantepliler iyi düşünsünler. Hani AKP'yi seçmesinler demiyorum. Orası kendi bilecekleri iş. Ama oylarını 24 hazirana göre azıcık düşürsünler. Oransal olarak değil. Sayısal olarak düşürsünler. Hiç önemli değil. Yoksa "Gaziantep"in bu lafı kabullendiği düşünülür. "Gazi" yerine "şey"- antep diye adları çıkar. Hadi ben söylemem de milletin ağzı torba değil ki büzesin *
    1 ... lesley mateas
  6. 7.
    akpli milletvekilinin seçmenine verdiği değeri anlatan sözler. yanındaki akpli bakan ve akpli belediye başkanı da gülerek onaylamış.
    çomar deyince kızıyorlar ama.
    6 ... strawberry blonde
  7. 6.
    öküzün trene baktığı gibi, denir.
    3 ... lidyanetya
  8. 5.
    şeyin bakışını nasıl iyi biliyorsa artık.

büyük akabeli devlet adamı sözü.

şey dediniz şey ettik diyen kimse çıkmadı mı daha.
    4 ... antik kilise sarapcisi
  9. 4.
    Sadece onun değil yanındaki angut bakanın da sesi çıkmıyor bu duruma..

Hala bu insanlara oy veriyorlar işte.
    4 ... esmer cocuk
  10. 3.
    arkadaş sen vekilsin vekil ordaki milletin vekili. hiç mi utanmıyorsun? adalet bakanı var belediye başkanı var yanında sen de o zavallı halkın vekilisin ve onlara öküz diyorsun.
    daha sonra çıkıp diyorsun ki şaka yaptım bunu en iyi hemşehrilerim bilir. eğer ki o şehir o partiden belediye başkanı çıkarırsa evet diyeceğim gerçekten o vekil haklı bize ne oluyor niye sinirleneyim. demeki gerçekten bu halkı seven değil de affedersiniz s..kn yaranıyordur.
    4 ... erasmuso