1. 1.
    (bkz: kadir mısıroğlu)'nun en yeni trollemesi.

kendisi shakespeare'in gizli müslüman olduğunu ve adının aslında şeyh pir olduğunu iddia etmekte.

akıl hastalarına ne içiriyorsanız aynından istiyorum.
    50 -2 ... inmyopinion
  2. 2.
    şeyh pir

bu adam çok komik değil mi yahu?
    47 -2 ... odysseus
  3. 3.
    Kadir mısıroğlu isimli üst düzey cahil yobazın, üst düzey saçması.
    14 -2 ... lync
  4. 4.
    Şeyh le pir aynı anlama geldiği veya farklı çelişkili anlamda olmadığı için bir arada kullanmak tamamen mantık hatasıdir.
    8 -3 ... promer
  5. 5.
    hayatında shakespeare'in tek eserini bile okumayanların dalga geçtiği iddia. shakespeare'in tasavvuf aşığı bir müslüman olduğuna dair birçok iddia var. birçok eserinde maneviyat ve insanların dervişliğe yönelme hikayelerini anlatıyor. hatta romeo ve juliet'i fuzuli'nin leyla ile mecnun mesnevisinden etkilenerek yazdığı söyleniyor. (leyla ile mecnun'un yazılma tarihi 1535, shakespeare 1564 doğumlu) konu ile ilgili mustafa armağan'ın güzel bir yazısı var;

http://sufizmveinsan.com/konuk/shakp.html
    9 -42 ... fait du prince
  6. 6.
    olum siz salak mısınız nesiniz? shakespeare' in hemen hemen tüm eserlerini okudum. hiçbirinde insanları dervişliğe yöneltme, tasavvuf zart zurt görmedim. aksine çok kan dökülür. bi siktirin gidin. her konuda trollük yapınca sıçıyorsunuz.
    11 -3 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
  7. 7.
    şeyh pir

Sözlerini de yazayım tam olsun.
    13 ... 0game
  8. 8.
    bir de bu soytarıyı ciddiye alıp dinleyen çomarlara ayrı gülüyorum.
    9 -1 ... tatavayapmabasgec
  9. 9.
    (bkz: gizli müslüman)

adam Müslüman olmayı düşünmüşse bile sırf sizin gibi mallardan kurtulmak için gizli olmuştur aq.
    6 ... tatavayapmabasgec
  10. 10.
    şeyh pir
    18 ... sodomlu