bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    internette dolaşan replikleriyle bizi yıllardır güldüren komik insan...
    ör:bir gün yaşlı bir amcayı gördüm elinde tan gazatesi
    dedim amca nedir o elindeki
    dedi,çocuklar al dedi araba çıkacakmış
    dedim amca araba çıkacağına gözün çıksın,bre kafirler...
    17 -4 ... dr rocco amca
  2. 2.
    "madem eşitlikten yanasın be pezevenk adam, önce hanımını gönder de bu eşitlik sağlansın" diyen eski rize belediye baskani.ataturk e de hakaretleri sikcadir.
    4 -1 ... hexagram
  3. 3.
    hac'da yaptığı laisizm ve atatürk karşıtı konuşmaları ortaya çıktığında, " bana kompile kurdular " diyerek kendini savunmaya çalışan insansı...
    5 -2 ... ferrole
  4. 4.
    celal doğan'a davetiye yollayan adam.

dönemin antep belediye başkanı celal doğan genelevin açılışında kurban kesmek gibi bir gaflete düşmüş bu hareketini de "eşitlik sağlansın diye yaptık" lafıyla özetlemişti. ve de şevki yılmazdan şu daveti almıştı :

"madem eşitlikten yanasın be pezevenk adam, önce hanımını gönder de bu eşitlik sağlansın"

ardından celal doğan bu davete icab etmek yerine genelevin bulunduğu sokağa şevki yılmaz sokağı ismini vermiştir.
    19 -2 ... palta
  5. 5.
    (bkz: be hey durzu)
    2 ... dopdop
  6. 6.
    bir mitingde ben deyyus değilim demesine rağmen atatürk karşıtı konuşmaları ortaya çıkınca chp milletvekilleri mecliste cevabını vermekte gecikmemiştir.*
    3 -1 ... shyer
  7. 7.
    (bkz: şevkı yılmaz caddesı)
    -1 ... bahdeniz
  8. 8.
    laiklere açık ve net bir şekilde küfür eden terbiye yoksunu eski refah partisi rize milletvekili.
    2 -2 ... hakande84
  9. 9.
    bunlar bir takımın iki forveti gibiydiler biri sevki yılmazdiğeri ise hasan mezarcı. ama gol atamadan kendi kalelerine gol attılar . takımları bir iki sezon sonra yeniden yapılanmaya gitti.hatta şampiyon oldular ama yavaş yavaş yeni takımdaki oyuncular kırmız kartla oyun dışı kalmaya basladılar bile. umarım hakem macları daha fazla uzatmaz da ligden hemen düşerler.
    1 ... jagatai
  10. 10.
    Atatürk'e hakaret etme curetini nereden buluyorsun diye yakasına sarılıp akabinde meşe odunuyla dövme hissiyatı uyandıran adi adamdır; fakat bunun ve bu gibilerin akıllarındakı vatan, Atatürk, islam bazlı fikirleri değiştirme şansım olsa, o tatlı dayak yerine bunu tercih ederdim.
    2 -2 ... kerrat cetveli